5 تأثیرگذار برزیلی در تغییر ایده آل های زیبایی کشور

[ad_1]

برای دهه ها ، تبلیغات تبلیغاتی ، سرمقاله ها و باند پروازها به یک نوع خاص از زن برزیلی: سوپرمدل احترام می گذاشتند. آلساندرا ، ژیزل و آدریانا بودند. ایزابلی ، سینتیا و ایزابل. آنها شباهت های زیادی داشتند – پاهای سر به فلک کشیده ، شکم های تنومند ، چشم های دستگیر (غالباً سبک) ، آبشار “امواج ساحلی”. امروزه یک محافظ جدید از زنان برزیلی که دارای تأثیر زیبایی هستند ، طراوت و اشتراکی کمتر دارد. مگا ، ناتالی ، لتسیا ، دانیل و روبرتا را ملاقات کنید.

مگا مورا

با مجوز مگا مورا

مورا ، اینفلوئنسر از باهیا ، یک روز نوارهای صورتی-حباب دار و مروارید و روز دیگر رژ لب آبی و قفل های سبز استفاده خواهد کرد. او هر رنگی را که یک چوب pixie وارد شود ، به یک باره (موهایش ، نیک ها ، ناخن هایش) ورزش می کند. او به همان اندازه که خستگی ناپذیر است خونسرد و خونسرد است (او با گوش دادن به Jay Z و Eminem به خود انگلیسی یاد داد). اما او همیشه این خودخواه نبود:

مورا می گوید: “در حال بزرگ شدن ، دختران سیاه پوست در تلویزیون ، در مجلات وجود نداشتند. من از سیاهی خود نمی دانستم.” “دختران سفید و بلوند با چشمانی آبی ، چشمانی سبز ، این کلیشه زیبایی بود.” در دوران نوجوانی ، پس از تقریباً یک دهه صاف کردن شیمیایی (“همه مادران سیاه پوست به دلیل اینکه آنها از زورگویی اطلاع داشتند ، شل کننده ها را روی بچه های خود قرار می دهند) [we could face]”) ، موهای او شروع به ریزش کرد.

خواهرش به او پیشنهاد كرد كه از یك آرایشگر سیاه پوست دیدن كند ، كه مدل مویی آسیب دیده مورا را بافته می كند. “من مثل این بودم ،” اوه ، خدای من ، من سیاه هستم! من می خواهم این دختری شوم که در آینه می بینم. “” از آن به بعد ، مورا شروع به پوشیدن تکه های رنگارنگ از نوارهای قفلی ، قفل ها و فرها کرد. نگاه او در مکان هایی مانند لندن ، جایی که مورا مدت کوتاهی در سال 2012 زندگی می کرد ، مورد استقبال قرار گرفت ، اما برزیلی ها تمایل داشتند که آن را بی اراده کنند. او به عنوان تحلیلگر بازاریابی در یک برند لباس کار می کرد و به او گفته شد که نمی توان با مدل موهایش جدی گرفت. خوشبختانه ، مورا می گوید ، این تعصبات در حال اصلاح است. “دختران دیگر از آغوش گرفتن موهایشان نمی ترسند. حالا این مثل این است که” من سیاه هستم ، افتخار می کنم ، زیبا هستم “. این قدرت سیاه من است. اینها نوارهای من است. “

ناتالی بیلیو

با احترام از ناتالی بیلیو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>