5 روند لباس تابستانی که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

اکنون که تقویم های اجتماعی ما به طور رسمی بازگشایی شده است ، ما از هر گردش به عنوان فرصتی استفاده می کنیم تا لباس های تابستانی مورد علاقه خود را با الهام از بهترین روند مد سال 2021 استفاده کنیم: لباس های پیراهن ، چک های سنگین ، چاپ های مواج ، پارچه های شفاف و یاس بنفش آرام.

لباس های پیراهن پس از معرفی لباس پرفروش اندی با لباس سبز با رنگ سبز جنگل ، به تابستانی تبدیل شد. بلافاصله پس از آن ، لوری هاروی با پوشیدن مورد تابستانی مورد علاقه در اینستاگرام مشاهده شد و لباس پیراهن ناهموار به لطف هیاهوی پیرامون رابطه جدید هاروی با مایکل بی جردن ، محبوبیت بیشتری پیدا کرد. نمونه های لباس With Jéan را می توان در سراسر فروشگاه های آنلاین خرده فروشان خیابان های مورد علاقه ما مشاهده کرد ، و ما شرمسار نیستیم که بگوییم دوست داریم یکی را نیز به مجموعه خود اضافه کنیم.

لباس های Gingham و تابستان مانند یک پیک نیک و یک بطری شراب رز رنگ پریده با هم می شوند. برای تابستان 2021 ، لباس های اصلی از یک احیا لذت می برند زیرا این یک ظرافت در دو گرایش همه جا وجود دارد: چاپ های شطرنجی و زیبایی شناسی دشتی. ما همچنین عاشق چاپ های مواج آینده نگرانه (به ویژه روی پارچه های کاملاً خالص) هستیم که از شکل آب تقلید می کنند و از روند دریایی و پری دریایی الهام گرفته شده اند از هفته مد لندن بهار / تابستان 2021. بنفشه. چاپ های پاستلی از زمستان سال 2020 شاهد محبوبیت زیادی بوده اند و منطقی است. پاستیل آرامش بخش است ، آرامبخش است و باعث می شود برای شروع یک شروع تازه الهام بگیریم. انتظار می رود در تمام تابستان بسیاری از لباس های یاسی را در پارک ها و میخانه ها مشاهده کنید ، و اگر علاقه مند به این روند هستید ، پس پیشنهاد می کنیم برای داشتن ظاهری هوشمندانه و با حداقل تلاش ، به یک لباس پاستل سر تا پا بروید.

به مطالعه 20 مورد از بهترین لباس های تابستان 2021 ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>