5 روند چاپ شیک مد تابستانی سال 2021

[ad_1]

همانطور که خود را با لذت لباس پوشیدن دوباره می شناسیم ، روند چاپ جسورانه و تند تابستان باعث می شود که لباس به راحتی الهام گرفته شود. بسیاری از ما در اواسط بهار و اوایل تابستان عاشق جذابیت ملایم لباس های gingham شدیم و اکنون که ماه های گرم تری را سپری کرده ایم ، چند روند چاپ دیگر نیز وجود دارد که این مجموعه لباس را مجذوب خود کرده است.

چک های گینگهام تقریباً به قرن هجدهم برمی گردد ، اما وقتی امروز به چک های گینگهام فکر می کنیم ، احتمالاً به زیبایی خانه دار سالم در دهه 1950 اشاره می کنیم. دقیقاً مانند پخت نان ، بافندگی و باغبانی که در حالی که ما وقت بیشتری را در خانه می گذرانیم ، رواج پیدا کرد ، چک های gingham دارای حال و هوای دنج و دست ساز هستند. ما مخصوصاً عاشق سبک های فروش گینگهام Molby the Label و Zara هستیم. هنگامی که gingham به چاپ غیر رسمی تابستان 2021 تبدیل شد ، ما شاهد روند چاپی مواج و مرمر هستیم. قبل از سال 2021 ، چاپ های مرمر و موج دار ما را به دهه 70 می رساند ، زمانی که بسیاری از منسوجات مشهور یک سفر روانگردان را تقلید می کردند. ما به خصوص به قطعاتی از Kai Collective و چند یافته عالی در ASOS علاقه داریم.

به همان اندازه بازی های گلدار و تکان دهنده گل دهه 60 که شبیه کودک است که در کلاس هنرها و صنایع دستی ساخته شده اند ، به همان اندازه بازیگوش هستند. ما عاشق چاپ گلهای ژنتیل از & داستانهای دیگر ، با ژان و بالو هستیم. برای طرفداران سبک دهه 90 ، تأثیر Marine Serre در منسوجات مدرن را درک خواهید کرد. چاپ ماه آینده این طراح باعث الهام بخشیدن به سایر مارک های مد تیز مانند Jaded London و Om Weekend شده است که الگوهای پیچیده و هندسی مشابهی را ایجاد کنند.

به پنج روند چاپ تازه که بلافاصله لباس تابستانی شما را روشن می کند ، ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>