5 لیست پخش مشهور برای بزرگداشت پراید 2021

[ad_1]

ماه غرور زمانی برای بزرگداشت عشق و اعتلای جامعه LGBTQ + است و همه می دانند که یک جشن خوب به موسیقی احتیاج دارد. خوشبختانه ، اپل موزیک از افراد مشهوری مانند Troye Sivan ، Tayla Parx و Hayley Kiyoko استفاده کرده است تا لیست پخش برخی از آهنگ های مورد علاقه خود را تصحیح کند. “بعد از سالی که گذرانده ایم ، حتی بیشتر به من یادآوری شده است که چقدر اهمیت جامعه LGBTQIA + مهم است و چه راهی بهتر از موسیقی!” پارکس در بیانیه ای گفت.

همراه با لیست های پخش مشاهیر ، اپل موزیک “فضایی همیشه روشن” را راه اندازی کرده است که در ژوئن و در تمام طول سال به جامعه LGBTQ + تابانده خواهد شد. این برنامه شامل میکس های منحصر به فرد دی جی از هنرمندانی مانند مور کیسمت ، هند اردن و شایسته و همچنین مصاحبه ها ، فیلم ها و موارد دیگر خواهد بود. برای رقصیدن آماده شوید و همه هنرمندان را ببینید که لیست های پخش ماه موسیقی پراید Apple Music را در پیش دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>