6 بهترین گیاهان خانگی داخلی با نگهداری کم برای مبتدیان

[ad_1]

چگونه می توان آن را سالم نگه داشت: وقتی صندوق عقب کمی لنگ می شود ، چنگ قسمت بالایی را قطع می کند. برگهای پایینی زرد می شوند هر وقت برگهای جدید از بالای آن رشد کنند ، مهم نیست که چند مرتبه آنها را آبیاری کنید – کاملاً طبیعی است. اگر ظاهر آن را دوست ندارید ، فقط آنها را با یک قیچی ضدعفونی کنید.

با افتخار درخت چتر (Schefflera Arboricola) در تیره درخت مینی پول نیست ، اما به همان نسبت کم کلید و ظاهری غریب است.

کارخانه پنیر سوئیس (هیولای خوشمزه)

تصویر ممکن است حاوی: گیاه و برگ باشد

چرا ما آن را دوست داریم: Monstera Deliciosa ممکن است شبیه یک غواص باشد ، اما در واقع بسیار کم نگهداری می شود. اگر چند بار آبیاری را از دست بدهید برگهایش نمی ریزد و اگر نتوانید آن را درست در پنجره بچسبانید اشکالی ندارد.

چه کسی باید از آن اجتناب کند: اوكس كارخانه پنیر سوئیس را با توله سگهای سنت برنارد مقایسه كرد – اگر فضای زیادی برای رشد آنها ندارید ، نباید آنها را دریافت كنید. (اتفاقاً توله سگها و Monsteras سازگار نیستند زیرا برگها در صورت خوردن سمی هستند).

چه موقع آن را آبیاری کنید: به خصوص اگر یک تن نور پیدا نکند ، Monstera Deliciosa شما خیلی تشنگی نخواهد داشت. هر هفته یا همین حدود آن را آبیاری کنید تا خاک در اثر لمس نرم شود.

جایی که بهترین رشد را دارد: در طبیعت ، گیاهان پنیر سوئیس ساکنین جنگل هستند که خودشان به دنبال بهترین روشنایی هستند. به همین دلیل ، تا زمانی که به نور خورشید دسترسی داشته باشند ، می توانند تقریباً در هر جایی رشد کنند. آنها به اندازه سایر گیاهان جنگلهای بارانی به رطوبت نیاز ندارند ، اما اگر هوای خانه شما کمی خشک باشد می توانید برگها را با آب غبارآلود کنید.

چگونه آن را به بهترین شکل ممکن حفظ کنیم: از آنجا که Monsteras تمایل به بالا رفتن از درختان دارد ، اگر یک ملافه را در خاک آن بچسبانید ، شادتر خواهید بود. اوكس می گوید: “این می خواهد بزرگ شود ، بنابراین اگر می توانید آن را كفش كنید یا چیزی به آن بدهید تا در برابر آن تكیه كند ، احتمالاً برگهای بزرگتر و سالم تری خواهید گرفت.” آنها همچنین ریشه های هوایی رشد می کنند ، اگر ظاهر آن را دوست ندارید می توانید آنها را ببندید.

اشاره های محترم: از آنجا که Rhaphidophora Tetrasperma بسیار شبیه و شبیه Monstera Deliciosa است ، اغلب از آن به عنوان Mini Monstera یاد می شود. Monstera Siltepecana به همان راحتی Deliciosa آسان است ، اما بسیار کوچکتر است و همین امر آن را برای فضاهای تنگتر عالی می کند.

خارپشت آلوئه (آلوئه هومولیس)

تصویر ممکن است حاوی موارد زیر باشد: گیاه ، مبلمان ، رومیزی ، آلوئه و میز

چرا ما آن را دوست داریم: تا زمانی که نور واقعاً زیادی درخشان باشد ، خارپشت آلوئه بسیار مقاوم است. اوكس مي گويد: گياهان آلوئه در شرايط فقير مواد مغذي رشد مي كنند ، از اين رو در جذب و نگهداري مواد مغذي بسيار خوب عمل مي كنند. “آنها به اندازه گیاهان گرمسیری با برگهای نازک تر ، نیازی به کوددهی ندارند.” به علاوه ، این گیاه تند و تیز دارای شبح زیبایی است و در واقع می تواند گل تولید کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>