6 روند برتر هنر ناخن پاییزی 2021

[ad_1]

ما کاملاً می دانیم که تابستان تازه آغاز شده است ، اما حتی در حالی که دوباره در تمام روزهای آفتابی فصل برای ما آماده می شویم ، نمی توانیم پیش از یک پاییز سرد (با جورابهای کرکی ، ادویه کدو تنبل) فکر کنیم شمع ، و همه) از جنبه زیبایی چیزها ، همانطور که ما عاشق رژ لب های روشن و خشخاش و سایه های لاک ناخن هستیم ، دروغ خواهیم گفت اگر بگوییم که رنگ ناخن های پاییزی و بدخلق تر ما نام ما را صدا نمی کند – به همین دلیل است. ما چند روند طراحی ناخن پاییزی را جمع آوری کرده ایم که صبر نمی کنیم تا هر وقت زمان آن فرا رسید خوش آمد گویی کنیم.

روند ناخن بهار و تابستان امسال همه چیز در مورد اسراف و ناخن های پررنگ و چند رنگ بود ، اما با سردتر شدن هوا ، شما می توانید انتظار داشته باشید که روند کمی خاموش تر شود ، زیرا سایه های تیره ، برهنه و پاییزی به آرامی شروع به گرفتن می کنند بیش از هیئت های الهام ما.

پیش از این ، دو متخصص ناخن – Elle Gerstein ، مانیکور مشهور و Hemi Park ، مربی Leails ناخن – پیش بینی های روند ناخن هنر خود را برای پاییز به اشتراک می گذارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>