6 معامله MAC برای آرایش برای خرید در طی فروش سالگرد Nordstrom 2021

[ad_1]

بخش دسترسی عمومی امسال فروش سالگرد Nordstrom به طور رسمی آغاز شده است و ثابت می شود یکی از بهترین فروش های زیبایی در تابستان است. با مجموعه ای از معاملات زیبایی برای به دست آوردن برخی از مارک های مورد علاقه ما مانند Kiehl’s ، شارلوت تیلبری و La Mer ، ممکن است وسوسه شوید که چیزهایی را ذخیره کنید در حالی که پس انداز این میزان خوب است. حتی اگر تلاش خود را برای مراقبت از پوست متمرکز کرده اید ، فرصت های زیادی برای تازه کردن کیف آرایش در هنگام مرور وجود دارد. در میان انحصاری های زیبایی در فروش ، چندین ست آرایشی MAC را خواهید دید که به موقع برای تازه سازی آرایش پاییزی مناسب هستند – اگرچه مطمئناً تابستان را با عجله نمی گذرانیم.

فروش ، که امروز آغاز می شود ، 28 جولای، اجرا خواهد شد تا 8 آگوست. این به شما زمان کافی می دهد تا وضعیت زیبایی لب ، چشم و زیبایی فعلی خود را ارزیابی کنید تا ببینید برای کدام یک از این کیت های نظافتی باید جای خود را باز کنید. برخی از این مجموعه ها با محصولات در اندازه سفر ارائه می شوند که اگر در برنامه خود برای برنامه های بعدی سفر جا باز کنید ، ایده آل است. ما با جمع آوری بهترین مجموعه های آرایشی MAC در فروش ، لیست خرید شما را شروع کردیم.

1. ست لب برنده جایزه MAC

رژ لب ، پرایمر لب و رژ لب MAC همه روی زمینه سفید باز است

ست لب برنده جایزه MAC

مجموعه لب های سه تکه برنده جایزه MAC همراه با نسخه های کامل از Prep + Prime Lip ، رژ لب Love Me و Lipglass ، در سایه های مکمل. افرادی که دوست دارند رنگ لب های خود را بر اساس روحیه خود تغییر دهند ، ممکن است بخواهند بیش از یک کیت را در دست بگیرند ، زیرا در سه گزینه سایه وجود دارد: روشن (قرمز آلبالویی) ، عمیق (موش های فلزی) و این مجموعه خنثی از هلو رنگین کمانی رنگ ها

2. نمای MAC از بالا مجموعه چشم

پالت سایه چشم MAC را در کنار لوله ریمل مژه و ابرو روی زمینه سفید باز کنید

MAC نمای از بالا مجموعه چشم

حتی اگر به طور معمول به دنبال آرایش چشم پر جنب و جوش هستید ، یک پالت کاملا متعادل از رنگ های خنثی همیشه مفید خواهد بود. مجموعه هشت تایی سایه چشم های براق و کاملاً ساتن در تمام رنگ های پوست عالی به نظر می رسد.

با لوله Mascara In Extreme Dimension 3D Black Lash Mascara و Eye Kohl در Tedi ظاهر خود را کامل کنید ، که مجموعه را کامل می کند. در شبها (یا روزهایی) که به دنبال چیزهای سوزناک تری هستید ، این مجموعه همچنین در گزینه سایه متوسط ​​قرار می گیرد ، که ترکیبی از سایه های برنز عمیق و توت را ارائه می دهد – به علاوه ریمل و سرمه چشم در پرونلا (آلو درخشان) )

3. ست شیشه لب رژ لب سایز MAC Travel

سه لوله لیپ گلاس MAC در زمینه سفید

ست عینک لب رژ لب سایز MAC Travel

برای لب های مات مطمئناً زمان و مکان وجود دارد ، اما این سه رنگ براق کننده نرم لیپ گلاس در هر زمان و هر مکان کار می کند. ست رژلب سایز رژ لب سایز مسافرتی شامل دو سایه صورتی و ملایم صورتی در Downtown Dazzle و In LA-LA-Land ، به علاوه یک براقیت روشن برای جلای سطح بعدی.

4. MAC Prep and Prime Fix It Set

سه بطری پرایمر MAC و محصولات اسپری تنظیم کننده آرایش در زمینه سفید

MAC Prep و Prime Prime آن را تنظیم کنید

تابستان امسال کاملاً سوزناک ثابت شده است. اگر به آرامی دوباره از آرایش استفاده می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که در طول روزهای مرطوب باقی می ماند. Prep و Prime Fix It Set می تواند کمک کند ، با مجموعه ای که شامل دو بطری بزرگ Prep + Prime Fix + در اصلی ، به علاوه یک سفر اندازه Prep + Prime Fix + در نارگیل است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>