6 گیاه خانگی که برای روز مادر 2021 هدیه می گیرند – توصیه های متخصص

[ad_1]

اگر خانه مادر شما رادیاتور کار می کند ، او می خواهد این گیاه را از آن و سایر مناطق خشک دور نگه دارد. اگر او شروع به مشاهده قهوه ای شدن لبه های برگ کند ، این بدان معنی است که باید آن را به یک نقطه کمی مرطوب منتقل کنید.

اکنون خرید کنید:

گیاه دم اسبی گیاه نخل در گلدان خاکستری روی مدفوع جنگلی با پاهای سفید و زمینه بژ

نخل سالن (Chamaedorea elegans)

این گیاه زیبا و برگ دار استوایی استوایی فوری را به هر فضایی اضافه خواهد کرد. مست می گوید: برگهای سبز تیره آن یک گیاه سرسبز و سرسبز ایجاد می کنند که برای میز ، میز و قفسه مناسب است. Parlor Palms که در سراسر بین مردم لذت می برد ، غیر سمی و سازگار است. این گیاه هدیه ای ساده و آسان برای تقریباً هرکسی است.

اگرچه کف سالن ممکن است به آرامی رشد کند ، اما می تواند بسیار بزرگ شود (حدود چهار تا شش فوت). بنابراین اگر مادری که به او می فرستید فضای محدودی دارد ، این انتخاب درستی نیست.

دستورالعمل های مراقبت:

این گونه گیاهان خانگی بسته به میزان جذب خورشید در یک هفته تا هفته دیگر می توانند آبیاری شوند. هنکوک می گوید که یک یا دو اینچ اول باید خشک باشد ، مگر اینکه در گلدان بزرگتری باشد ، در این صورت باید کمی پایین تر از خاک خشک شود. برای فهمیدن اینکه هر چند وقت یکبار باید آبیاری شود ، کافی است اجازه دهید خاک بین دو آبیاری خشک شود.

گرچه نخل های پارل در نور متوسط ​​تا روشن بهترین عملکرد را دارند ، این گیاه می تواند با نور سطح پایین نیز سازگار شود. با این حال ، هرگز نباید در معرض تابش شدید و مستقیم خورشید باشد زیرا برگها شروع به قهوه ای شدن و سوختن می کنند.

در نتیجه سیستم ریشه ضعیف ، این گیاه نباید مورد نیاز مجدد قرار گیرد ، مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. یک روکش ساده و ساده از خاک تازه باید برای سالم و شاد نگه داشتن آن کافی باشد.

اکنون خرید کنید:

گیاه سبز خرما نخل در گلدان سبد بافته شده در کف جنگلی با زمینه آجر سفید

همیشه سبز چینی (آگلونما)

به لطف رنگارنگ بودن رنگ برگ ها ، هانكوك می گوید كه گیاه همیشه سبز چینی “به اندازه یك دسته گل شاد است ، اما سالها به رشد خود ادامه می دهد.” وی ادامه می دهد: “برگ های تحمل كننده با هنرهایی كه با رگه ها ، راه راه ها ، یا چلپ های بنفش ، قرمز ، صورتی ، چرتراغ ، كرم و سفید تزئین شده اند ، برای هر ظاهر تنوع دارد.” گیاهان همیشه سبز چینی محکم ، انعطاف پذیر ، غیر سمی و فوق العاده زیبا هستند.

دستورالعمل های مراقبت:

این گیاه خانگی هفته ای یکبار به آبیاری کامل نیاز دارد. با این حال ، هنکوک خاطرنشان می کند که اگر مثلاً از خانه دور نباشید ، می تواند چند هفته بین آبیاری زنده بماند. با خشک شدن خاک در بین آبیاری ، از پوسیدگی ریشه که همیشه سبز چینی مستعد آن است جلوگیری کنید.

وارویک می گوید این گیاه در نور شدید و غیرمستقیم رشد می کند ، با این وجود می تواند با همه چیز از نور کم تا روشن سازگار شود. اگرچه برای حفظ رنگهای زنده آن ، نور متوسط ​​بهترین است. گیاه را هر چند وقت یکبار بچرخانید تا از یک طرف رشد یکنواخت داشته باشید. اگر در یک منطقه با نور کم قرار داشته باشد ، باید برگ ها گرد و غبار گرفته شوند تا به طور موثر فتوسنتز شوند.

اکنون خرید کنید:

گیاه سبز همیشه سبز چینی در گلدان قهوه ای روی زمینه سفید

به دنبال ایده های دیگری برای روز مادر هستید؟ ما شما را تحت پوشش قرار دادیم:


و اکنون ، جذاب ترین فیلم Jhene Aiko و دخترش را در حال امتحان چیزهای جدید ببینید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>