7 بهترین ابزار فروش مو از فروش سالگرد Nordstrom 2021: GHD ، T3 و موارد دیگر

[ad_1]

T3آهن پیچش یا حلقه زنی سرامیکی حرفه ای SinglePass Curl 1.25 اینچی به سرعت گرم می شود و دمای یکنواختی را حفظ می کند بنابراین می توانید بدون سوزاندن سبک دهید. تنظیمات حرارتی قابل تنظیم تا 410 درجه فارنهایت خنک می شود ، اما می توانید با استفاده از 360 درجه فارنهایت دوستانه تر به هر سبکی دست پیدا کنید. همانطور که از نام آن وعده داده شده است ، بشکه سرامیکی گرم شده به اندازه کافی گرما را تحویل داده و در یک پاس نگه می دارد و در صاف ترین فرها قفل می شود. ما همچنین بند ناف مفصل گرد نه متری را دوست داریم ، که هنگام پیچیدن و پیچ خوردن هر پیچ و تاب پیچ و تاب را از بین می برد.

نگذارید این نام شما را فریب دهد: سفر دوستانه T3 سشوار Satin Blush Fit Compact ممکن است کوچک باشد ، اما به اندازه همتایان کاملاً قدرتمند است و آن را برای استفاده روزمره در خانه نیز ایده آل می کند. این بسیار سبک وزن است – وزن آن تقریبا بیش از 14 اونس است – در یک نسخه محدود رنگ Satin Blush که به اندازه کافی زیبا است تا بتواند آن را به عنوان دارایی اصلی در برابر فروش املاک و مستغلات بدست آورد.

سشوار خشک شده دارای فناوری IonAir است که یون های منفی را به جریان هوا تزریق می کند تا به خشک شدن سریعتر موها کمک کرده و کوتیکول های مو را برای صاف تر و براق تر شدن صاف کند. شما فقط پس از یک جلسه سریع سشوار قادر خواهید بود تفاوت را مشاهده کنید (و توجیه کنید).

T3 SinglePass Curl اتو موج دار سرامیکی حرفه ای 1.25 اینچی

T3 SinglePass Curl اتو موج دار سرامیکی حرفه ای 1.25 اینچی

تصویر ممکن است شامل: سشوار ، دستگاه ، سشوار و سشوار باشد

T3 Satin Blush Fit Compact Dryer

T3 Satin Blush Fit Compact Dryer

درایبار

مال درایبار محصولات پرفروش مراقبت از مو به لطف محافظ های حرارتی ، موزکننده های صاف کننده مو و استفاده آسان از ابزارهای مو ، دستیابی به نتایج با کیفیت سالن را در خانه برای افرادی مانند من و شما آسان کرده است.

این نبوغ نوار خشک مجموعه قلم موی خشک کن دابل شات گردان سلاح مخفی شما برای یک انفجار بدون نیاز به تمام کارها است. این کل فرایند سشوار را به یک ابزار یک مرحله ای راحت تبدیل می کند که هوای گرم خشک کن را با جلوه های صاف و حجم دهنده برس گرد ترکیب می کند.

هنگامی که مجموعه ای از موارد مورد علاقه برای مراقبت از موهای DryBar مانند محافظ حرارتی Hot Toddy ، شامپو و نرم کننده شیشه مایع و سیلانت صاف کننده معجزه را اضافه می کنید ، همه چیز را برای روزهای خوب مو در صورت نیاز دارید.

Drybar مجموعه برس برس سشوار گرد دو ضربه ای

Drybar مجموعه برس برس سشوار گرد دو ضربه ای

BioIonic

این مطمئناً یک سرمایه گذاری است ، اما با حداکثر 100 دلار تخفیف از قیمت خرده فروشی اصلی ، این ابزارهای قدرتمند موی BioIonic قدرتمندی هستند که شما پس از هر بار استفاده از آنها تشکر خواهید کرد.

BioIonic’s 10x Pro خشک کن فوق العاده سبک با قدرت حرفه ای ، سریع ترین سشوارها است ، با کارایی هیبریدی که به ضخیم ترین و طولانی ترین موها نیز در کمتر از 10 دقیقه کمک می کند. و با قیمتی نزدیک به 100 دلار از قیمت خرده فروشی آن ، این تخفیف Nordstrom Sale خیلی خوب است که اگر به یکی از آن ها چشم دوخته باشید ، قابل قبول نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>