7 محصول جدید مراقبت از مو که باید در آگوست 2021 امتحان کنید – نظرات ، خرید

[ad_1]

سلام ماه اوت. مطمئناً این ماه ممکن است نشان دهد که تابستان رو به پایان است ، اما ما هنوز آن احساسات منفی را بیان نمی کنیم. در عوض ، ما انرژی خود را بر روی همه محصولات شگفت انگیز جدید مراقبت از مو ، مراقبت از پوست و آرایش که در راه است ، متمرکز می کنیم. اگر زیاد آزمایش کرده اید ، هنوز هم می توانید با رنگ موهای خنک ، وسایل حالت دهنده و تعمیر محصولات برای رفع همه چیز لذت ببرید.

در لیست چیزهایی که باید در این ماه هیجان زده شوید ، چند همکاری واقعاً جالب وجود دارد ، از جمله همکاری بین نام تجاری رنگ مو مورد علاقه طرفداران ، هالی ، و یک یوتیوبر مشهور. به علاوه ، افرادی که موهای مجعد دارند ، می توانند شستشو و شستشوی خود را برای چند روز دیگر به لطف محصول جدید تقویت کننده فر از Amika ، حفظ کنند. و اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، اکنون زمان مناسبی است که از شامپو استفاده کنید تا یک شستشوی جامد جدید از Ethique را امتحان کنید.

در طول ماه برای جزئیات بیشتر در مورد سایر محصولات جدید ، از جمله جدید بودن موهای فرفری و همکاری عطر بین دو مارک محبوب ، دوباره بررسی کنید. در حال حاضر ، برای مشاهده بقیه موارد ، به پیمایش ادامه دهید بهترین محصولات جدید مراقبت از مو که در ماه آگوست آماده می شوند.

مطمئن شوید که هر هفته مراقبت های جدیدی را برای مراقبت از مو که در این ماه رو به کاهش است بررسی کنید. (به ما اعتماد کنید ، نمی خواهید آن را از دست بدهید.)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>