7 محصول جدید مراقبت از مو که باید در ژوئیه 2021 امتحان کنید – نظرات ، خرید

[ad_1]

اگرچه ماه ژوئیه اساساً نقطه اواسط تابستان است ، هنوز هم محصولات مراقبت از مو ، مراقبت از پوست و آرایش در هوای گرم وجود دارد که باید قبل از خنک شدن چیزها غواصی کنید. در حالی که برخی از وسایل فراتر از فصل کشیده می شوند ، هنوز هم زمان خوبی برای سال است که با موهای خود سرگرم شوید. جدیدی که در این ماه مشاهده می کنیم شامل کیت های رنگی سرگرم کننده جدید ، محصولات سفیدکننده و تمام درمان های ترمیم رشته هایی است که رشته های شما آرزو می کنند پس از انجام آزمایش.

در حالی که امیدوارم تاکنون استفاده از ضد آفتاب در 365 روز سال بدون دردسر باشد ، شما از Kérastase گزینه هایی برای محافظت از پوست سر و جلوگیری از سوزش و کمرنگ شدن رنگ موی تازه پیدا خواهید کرد. همچنین یک دوتایی جدید از Eva NYC وجود دارد که به طور خاص به خانم های برنز کمک می کند تا براق ترین زندگی خود را بدون برنج داشته باشند.

اگر قصد تعطیلات بعدی خود را دارید ، ممکن است برخی از فرمول های جدید شامپو را که قالب های بیشتری را بدون آلودگی ارائه می دهند ، تحسین کنید – مانند گزینه فعال شده با آب از Drybar. یا اگر مو و پوست سر شما از قبل اثرات خشک شدن کلر و آب اقیانوس را احساس کرده است ، شامپوی جدید اودل برای پوست مستعد اگزما ممکن است یک راه حل تسکین دهنده باشد.

در طول ماه برای جزئیات سایر محصولات جدید ، از جمله برخی از محصولات مراقبت از پوست سر و همکاری لوازم جانبی سرگرم کننده از یک مارک معروف داروخانه ، دوباره در طول ماه بررسی کنید. در حال حاضر ، به اسکرول ادامه دهید تا بقیه موارد را ببینید بهترین محصولات جدید مراقبت از مو در ژوئیه.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>