8 بهترین هتل و کابین پایدار در سراسر انگلیس

[ad_1]

ممکن است زمانی بوده است که هنگام جستجوی هتل یا مقصد تعطیلات ، آب و هوای خوب تضمین شده یا بررسی 5 ستاره در اولویت قرار داشته باشد. با این وجود ، به دلیل همه گیر شدن و محدودیت های سفر ناشی از COVID-19 در سطح جهانی ، همه وقت به ما فرصت می دهد تا در مورد آنچه که در واقع از تعطیلات خود می خواهیم پیش برویم فکر کنیم. این که آیا بیشتر مراقب چگونگی (و چقدر) سفر هستیم ، یا با دقت بیشتری در مورد نوع مکانهایی که در آنها اقامت داریم فکر می کنیم – به طوری که وقتی سرانجام دوباره مجبور به سفر می شویم ، کمی سبک تر روی کره زمین خود قدم می گذاریم .

با چیدن هر دوی این جعبه ها هتل های سازگار با محیط زیست در انگلیس واقع شده اند. در وهله اول از بین بردن میزان انتشار گازهای هوایی ، تعداد زیادی هتل وجود دارد که سخت تلاش می کنند تا با استفاده از منابع تجدید شونده ، کاهش ضایعات پلاستیکی و یافتن راه های نوآورانه برای ایجاد هرچه بیشتر سیاره دوست ، بتوانند رد پای کربن خود را کاهش دهند. بنابراین ، اگر به دنبال هتلی هستید که می تواند برای مهربانی با این کره خاکی تلاش کند ، ویرایش ما را در مورد بهترین هتل ها و اقامتگاه های آگاه به محیط زیست جستجو کنید تا تعطیلات مورد انتظار بعدی شما را القا کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>