8 روند لباس عروس برای عروس 2022 در همه جا

[ad_1]

اگر عروس 2022 هستید ، احتمالاً شما در برخی از مواقع عروس 2021 نیز باشید ، اما در نهایت به دلیل همه گیری تصمیم گرفتید عروسی خود را به تعویق بیندازید. اگرچه این می تواند ناامیدکننده باشد ، اما مدت زمان طولانی تری که برای برنامه ریزی روز ویژه خود در نظر گرفته اید ، به شما این امکان را می دهد که در لحظه لحظه لباس پوشیدن نیز تجدید نظر کنید. یا شاید شما در قرنطینه نامزد شده اید و عروسی شما چراغ انتهای تونل است. ماجراجویی که نمی توانید صبر کنید تا با خوش بینی به آن نزدیک شوید – در یک لباس مجلل که با طبقات منفجر می شود و نشان دهنده تمام سبکی است که در آن نگه داشته اید.

طراحان بر این اساس برنامه ریزی کرده اند و به آرامی مجموعه های کاملا گردی را ارائه می دهند که با هر نوع شخصیت و مقصد عروسی صحبت می کنند. شاید عروس تالار شهر از Halfpenny London یا An Barge تعداد طول چای را انتخاب کند. عروس بازیگوش ممکن است عاشق برنامه های گل مروارید و آفتابگردان مارکاریان یا ویکتور و رولف شود. زنی که می داند دقیقاً چه سایه ای را دوست دارد ممکن است جذب آستین های کلاه ، چیزی بدون پشت یا کرستری شود. و بوهمیان جدید می تواند ظاهری آرام ، الهام بخش از بودوآر یا چیزی پیچیده تر با روپوش و تاج گل را انتخاب کند. پیش رو ، هر روند برجسته مد را از مجموعه عروس 2022 کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>