8 ریمل پرفروش و مقرون به صرفه در آمازون 2021 | بررسی ها

[ad_1]

من در این دنیا دو چیز دارم که من کاملاً آنها را دوست دارم – یک موجود آمازون. من می توانم ساعت ها به بخش زیبایی خرده فروشی برویم و در آنچه مردم می خرند غواصی کنم و بررسی های بی شماری را بخوانم تا جایی که من ، یک ویرایشگر زیبایی ، برای خرید و امتحان خود متقاعد شوم. در مورد دومین چیزی که دوست دارم ، این است ریمل مژه و ابرو. منظورم این است که مگر همه ریمل را دوست ندارند؟ بنابراین من تصمیم گرفتم که دو عشق خود را ادغام کنم و ببینم چه خریداران آمازون بهترین ریمل های سایت را با هدف محدود کردن لیست به آنچه که واقعا ارزش یک کلیک بر روی سبد خرید را دارد ، معرفی کرده اند.

خریداران آمازون به وضوح می دانند که وقتی صحبت از ریمل می شود چه خبر است زیرا بهترین فروشندگان و انتخاب های دارای بالاترین رتبه بسیار خوب هستند. یک فرمول در TikTok ویروسی شد (سلام ، ریمل مژه و ابلهانه Maybelline New York Lash Sensational Sky High) ، در حالی که فرمول دیگری چندین جایزه بهترین زیبایی را از آن خود کرده است (ما به دنبال شما هستیم ، CoverGirl).

برای اینکه همه آنها را امتحان کنم ، جلوتر رفتم و دسته ای از آنها را امتحان کردم تا ببینم کدام یک از آنها باعث تغییر چشمگیر مژه های کوتاه و غمگین من می شود. من آنها را به بهترین ها محدود کردم و لیست زیر را برای کمک ایجاد کردم جذابیت خوانندگان ، زیرا من چنین سخاوتمندم

صرف نظر از بودجه و نگرانی شلاق شما ، این هشت ریمل شما را شبیه یک میلیون دلار خواهد کرد. هشدار منصفانه: با شروع استفاده از هرکدام از آنها تعارف زیادی خواهید کرد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>