9 بنیانگذار مارک زیبایی بزرگترین اشتباهاتی را که مرتکب شده اند به اشتراک می گذارند

[ad_1]

هیچ یک از کارآفرینان زیبایی از مخلوط کردن معجون در آشپزخانه خود تا فروش مارک خود به یک مجتمع چند ملیتی مسیر کاملاً صافی ندارند. آنها در این راه مقصر به اشتباهاتی هستند. اما یک نکته مشترک برای کارآفرینان موفق این است که آنها می توانند از اشتباهات خود درس بگیرند و از این درس ها برای پیشبرد استفاده کنند. در اینجا ، هشت بنیانگذار زیبایی بزرگترین اشتباهاتی را که در زمینه رشد تجارت خود ، نحوه اصلاح امور و آموخته های خود مرتکب شده اند ، به اشتراک گذاشتند.

لیزا قیمت

“من به روده خود اعتماد نداشتم”: ده سال پیش ، هنگامی که مارک مراقبت از مو بسته بندی یکی از بهترین فروشندگان خود را تغییر داد ، مصرف کنندگان نگران کننده فکر می کردند که فرمول نیز تغییر کرده است. حق با او بود “ما مجدداً بسته بندی را تغییر دادیم تا به طرح اصلی نزدیک شود.” پرایس مارک خود را که گفته می شود در آن زمان 27 میلیون دلار ارزش داشت ، در سال 2014 به L’Oréal فروخت.

تصویر محصول

شامپو Carol’s Daughter Wash Day Delight Water-to-Foam

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شامپو و شیکر باشد

ست شامپو و نرم کننده وانیل مشکی وانیل کارول

تصویر محصول

ماسک موی ترمیم کننده دختر کارول مونوی

ویکی تسای

تسای بعد از راه اندازی مارک مراقبت از پوست با الهام از ژاپن از “بیشتر سرگرم نشدن” ابراز تأسف می کند. او می گوید: “من وحشت داشتم که تاتچا در یک لحظه از بین می رود.” “با این حال من می دیدم دیگر بنیانگذاران از هر طریقی که احساس می کردم نیستند در حال رشد هستند. چگونه آنها این کار را آسان کردند؟ تا زمانی که همه گیر شدم همه چیز را از دهه گذشته شروع کردم و متوجه شدم شاید نباید خیلی به خودم سخت می گرفتم. ” در سال 2019 ، تسای خط خود را به قیمت تقریبی 500 میلیون دلار به یونیلور فروخت.

شیشه تیل Tatcha The Water Cream روی زمینه سفید
ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی ، رژ لب و دئودورانت باشد

سرم روشن کننده Tatcha Violet-C

تصویر محصول

تاتچا بوم ابریشم مایع

عکس توسط The Vorhees

زومنیر را بچرخانید

زومنیر ، که بنیانگذار شرکت است ، می گوید: “من واقعاً فکر می کردم که اگر محصولی متفاوت از آنچه در آنجا بود ایجاد کنیم ، آن را با کیفیت بالا تولید کنیم و آن را در مارک تجاری و بازاریابی جذاب قرار دهیم تا مردم فقط نحوه خرید آن را بفهمند.” خط آرایش قلب شورشی او در دهه 90. اما Urban Decay نتوانست بلافاصله بلند شود.

“ها! این چگونه کار نمی کند. شما برای موفقیت باید عملکردهای فروش ، عملیات و مالی خود را به اندازه مارک و محصول خود توسعه دهید. عدم توجه کافی به آن عملکردهای داخلی در آغاز رشد ، مارک صدمه دید. هنگامی که این مسیر را به دست آوردیم ، پرواز را شروع کردیم! ” Urban Decay در سال 2012 با تخمین 300 تا 400 میلیون دلار به L’Oréal فروخته شد.

معجون آغازگر سایه چشم Urban Decay در زمینه سفید

معجون آغازگر سایه چشم Urban Decay

اسپری تنظیم کننده آرایش با ماندگاری تمام شبانه

اسپری تنظیم کننده آرایش شبانه

تصویر ممکن است حاوی: ظرف رنگ و پالت باشد

Urban Palette Naked 3 Palette

گیل فدریچی

کار با یک توزیع کننده آمریکایی برای جان فریدا ایده خوبی به نظر می رسید – تا اینکه ناگهان آن توزیع کننده ورشکست شد. (شرکت مراقبت از مو حدود 5 سال سن داشت.) اما این اختلال باعث شد فریدا به صورت عمودی ادغام شود و از واسطه صرف نظر کند تا محصولات را مستقیماً به خرده فروشان خود برساند. این برند در سال 2002 به قیمت 450 میلیون دلار به كائو فروخته شد.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر ، نوشیدنی ، مشروبات الکلی ، الکل و نوشیدنی باشد

اسپری Supernatural کت رنگی واو

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی ، و شیر سینک باشد
تصویر محصول

Chris Appleton + Color Wow Money Masque

نانسی تواین

بعضی اوقات شما فقط نمی دانید آنچه را نمی دانید. یا در مورد نانسی تواین Briogeo ، سازمان بهداشت جهانی شما نمی دانید او سابقه کار در امور مالی را داشت اما در صنعت زیبایی نبود. “من نمی دانستم که این استعداد در فضای زیبایی چه کسی است و نمی دانستم چه کسی را باید استخدام کنم. من واقعاً خودم را گسترش دادم [as the] اپراتور Briogeo همه احتمالاً برای مدت طولانی است. مدت زیادی طول کشید تا به جایی رسیدم که تیمی داشتم که می توانست مارک را به جلو سوق دهد. “او از آن زمان که نام تجاری در تلاش برای راه اندازی مجدد نام تجاری خود بود ، نیازی به سرمایه گذار مالی نداشت ، اما آرزو می کند او یک “شریک استراتژیک” استخدام کرده بود. با این وجود ، او موفق شد مارک خود را در Sephora بفرستد و در این راه تیمی تشکیل دهد. در سال 2019 ، Briogeo یک سرمایه گذار اقلیت را به وجود آورد. در سال 2021 ، مارک به قفسه های Ulta گسترش یافت.

یک وان سفید با حروف صورتی و سیاه روی زمینه سفید

ماسک تهویه مطبوع را ناامید نکنید و اصلاح نکنید

تصویر ممکن است حاوی: کاسه ، نوار ، و مخلوط کاسه

Briogeo Be Gentle، Be Kind Avocado + Kiwi Mega Moisture Superfood Mask

تصویر محصول

Briogeo Be Gentle Be Kind Banana + شامپو Superfood مغذی نارگیل + نرم کننده

یک بسته شامپو و نرم کننده Fruity Mositurizing

عکس توسط The Vorhees

جیمی کرن لیما

“بزرگترین اشتباه من لحظاتی بود که اجازه دادم دیگران از من رد کنند و دیدگاه تجاری من برابر با خودباوری است.” لیما می گوید که تجارتش در آستانه شکست بود تا اینکه سرانجام پس از رد زیاد ، زمانی که QVC موافقت کرد کمی به او زمان بدهد ، استراحت کند. “ما کمتر از 1000 دلار در شرکت و حساب های بانکی شخصی ترکیبی خود بودیم و به سختی می توانستیم موجودی بیش از 6000 واحد Bye Bye Under Eye Concealer را که باید در 10 دقیقه بفروشیم ، تهیه کنیم.” او از آرایش برای پوشاندن شرایط پوستی خود و نمایش آنچه محصول می توانست انجام دهد استفاده کرد. فروخته شد L’Oréal در سال 2016 با رقم هنگفت 1.2 میلیارد دلار مارک آرایش را خریداری کرد.

اعتماد به نفس لوازم آرایشی و بهداشتی به یک کرم روی زمینه سفید

اطمینان از لوازم آرایشی و بهداشتی به یک کرم

It Cosmetics Bye Bye Under Eye Concealer در پس زمینه سفید

It Cosmetics Bye Bye Under Eye Concealer

یک لوله نقره ای کرم cc روی زمینه سفید

کرم It + Cosmetics CC + با SPF 50+

کارن یانگ

یانگ ، مدیر سابق Estée Lauder ، ابراز تأسف می کند که برای سرمایه گذاری کمتر از آنچه فکر می کند شرکت مراقبت از بدن او در همان اوایل به آن احتیاج داشته ، ابراز تأسف می کند. او می گوید: “من توصیه های زیادی کردم که در آنجا مردم اساساً می گفتند:” شما یک زن هستید و سیاه پوست هستید و به هم وصل نیستید. بروید و هرچه از دستتان برمی آید را بردارید و با آن کنار بیایید. ” “آنچه در پایان اتفاق می افتد این است که شما به طور مداوم در فضای کم سرمایه گذاری شرکت هستید.” او از آن زمان با مربی مدیر عامل همکاری می کند و در حال جمع آوری سرمایه گذاران بیشتر برای شرکت در حال رشد است. یانگ می گوید: “ما نباید به عنوان كمتر از خانمها حل و فصل كنیم. ما برخی از بهترین شركتها را در رده زیبایی ایجاد می كنیم و از این رده و از مشتریان خود شناخت عمیقی داریم.” Oui ، که به عنوان یک شرکت اصلاح با تیغ تک تیغ شروع به کار کرد ، از آن زمان گسترش یافته است و شامل انواع دیگر مراقبت از بدن است و بیش از 1 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و مواد آرایشی باشد

Oui the People Sugarcoat ژل به شیر اصلاح

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شیکر و مواد آرایشی باشد

Oui the People The Big Reveal PHA Ingrown Relief Toner

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، مواد آرایشی و شیکر باشد

براق کننده بدن مرطوب کننده وزن سبک وزن Oui the People

کریستین چانگ و سارا لی

وقتی دوستان و کارمندان سابق L’Oréal Glow Recipe را به عنوان یک خرده فروش چند برند K-beauty در سال 2014 راه اندازی کردند ، هر دو تجربه زیادی در روابط عمومی و بازاریابی زیبایی داشتند و فکر می کردند که می توانند از عهده آن برای برند خودشان برآیند. آنها می توانستند ، اما در گذشته دیدند که این برای کسب و کار آنها مطلوب نیست. لی می گوید: “من فکر می کنم اشتباهی که ما کردیم این نبود که زودتر استعدادهای ارشد را استخدام کنیم.” “هنگامی که ما استخدام استعداد در سطح کارگردان را شروع کردیم ، برای ما شب و روز بود. و در واقع به ما کمک کرد تا در مقابل عملیات روزمره و وظایفی که ساعتهای زیادی از روز را صرف انجام آنها می کنیم ، روی استراتژی تمرکز کنیم ” از آن زمان ، آنها مفهوم اصلی را شاتر کردند اما مارک Glow Recipe خود را که در Sephora پرفروش است و همچنین Sweet Chef ، یک خط مراقبت از پوست که در Target فروخته می شود ، تاسیس کردند.

تصویر محصول

مرطوب کننده آب صورتی صورتی هندوانه

سرم ریکاوری آووکادو سرامید Glow Recipe در زمینه سفید

سرم ریکاوری آووکادو سرامید Glow Recipe

تصویر محصول

دستور العمل Glow مومیایی کننده پاک کننده آنزیم سوربت پاپایا

نسخه ای از این داستان در اصل در شماره فوریه 2021 در Allure منتشر شد. فرا گرفتن نحوه اشتراک در اینجا.


داستان های بیشتری در مورد تجارت زیبایی را ببینید:

آنچه 8 سرمایه گذار خطرپذیر در هنگام سرمایه گذاری به دنبال آن هستند

19 مارک محبوب که توسط متخصصان زیبایی جزیره آسیا و اقیانوس آرام تاسیس شده اند

چگونه یکی از بنیانگذاران برای اینکه وزن خود را به یک امپراتوری پالت پیتزا مورد آزار و اذیت قرار داد تبدیل شد


اکنون کل برنامه روزانه یک آشپز را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>