9 بهترین محصولات آرایشی ایلیا 2021 – بررسی

[ad_1]

برخی از مارک ها به صحنه زیبایی نفوذ کرده و به کلاسیک فوری تبدیل می شوند. ایلیا ثابت شده است که یکی از همه ستارگان است. پس از تجربه فرمول های آن ، تمرکز بر تمیز بودن و کارآیی بدون ایجاد خطر در شادابی و بازده ، کاملاً درک می کنیم جذابیت خوانندگان و ویراستاران به طور یکسان عاشق این آرایش هستند. این نام تجاری موفق به کسب جوایز Readers ‘Choice و Best of Beauty Awards شده است ، و به عنوان یکی از محبوب ترین محصولات برجسته Allure.com در ماه های اخیر جایگاه خود را از دست داده و مورد علاقه افراد مشهور است.

به عنوان شاهدی دیگر بر موفقیت این برند ، ایلیا در طی همه گیری ، که متأسفانه ، بسیاری از مارک های زیبایی دیگر مجبور به شاتر شدند ، توانست رونق و محصولات جدیدی را روانه بازار کند. اما ایلیا به عنوان یک تاکتیک بقا در چنین زمان غیرقابل پیش بینی ، آنچه را که می داند بهتر انجام داد. ساشا پلاسویچ ، بنیانگذار ایلیا ، پیش از این به گفت: “ماموریت اصلی ما محافظت و احیای پوست شما است.” جذابیت. “ارزشهای اصلی ما شفافیت و اصالت است ، و این دو چیز همان چیزی است که من فکر می کنم مردم امروز واقعاً بدنبال آن هستند.” داشتن مجموعه ای از محصولات ستاره ای نیز مطمئناً صدمه ای نخواهد دید.

اینجا در جذابیت، ما قطعا مورد علاقه های خود را داریم. روغن لب سایه دار Balmy Gloss برخی از روزهای سخت زمستانی کار در خانه ، نویسنده ارشد تجارت سارا هان را به دست آورد. و سردبیر ارشد ، دیانا مازون ، کارهای زیبایی خود را با کمک چند وظیفه ای ساده کرد رنگ پوست فوق العاده سرم.

نیازی به گفتن نیست ، تازه واردان به نام تجاری ، شما را برای یک درمان است. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، ما برای کمک به شما هستیم. شما می توانید با محصولات جدیدتر ، مانند پودر برجسته DayLite و پودر برنز NightLite شروع کنید ، یا همان مورد دلخواه قبلی را با یکی از محصولات مورد علاقه خود بچسبانید. در هر صورت آماده سریع غواصی و سریع عاشق شدن شوید.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>