9 بهترین پاک کننده برس آرایشی سال 2021 – گزارشات متخصص

[ad_1]

آیا می دانید که باید خود را تمیز کنید برس آرایش و اسفنج حداقل یک بار در هفته؟ بله ، درست است متخصصان پوست توصیه می کنند به منظور جلوگیری از تجمع باکتری ها ، که می تواند منجر به شکستن شود ، به طور مرتب وسایل ما را بشویید. بعلاوه ، بابی براون ، آرایشگر افسانه ای می گوید که هرچه برس ها تمیزتر باشند ، روی صورت شما بهتر کار می کنند – مخصوصاً ابزارهای بزرگتر ، آرایش پایه مانند اسفنج و برس پایه.

برای اینکه این ابزارها به صورت خلالی تمیز شوند ، ابتدا باید پاک کننده مناسب برس را پیدا کنید. آنچه که باعث می شود پاک کننده برس مخصوصاً روی برس و ابزار آرایش م effectiveثر باشد ، از لیست مواد تشکیل دهنده شروع می شود. طبق گفته شیمیدان لوازم آرایشی Ginger King ، ماده رایج در بیشتر فرمول ها سورفاکتانت ها هستند که در شامپوها نیز یافت می شوند.

کینگ می گوید که برخی از پاک کننده ها ، مانند تمیز کننده قلم مو تام فورد ، دارای سیلیکون هایی نیز هستند که می توانند روشی روی موهای برس ایجاد کنند تا نرمی و استرها حفظ شود ، که ، او توضیح می دهد ، برای از بین بردن بقایای سمج مانند پایه و سایه چشم های رنگی روشن ایده آل است. استرها پودرها و کرم ها را می شکنند تا بدون زحمت شسته شوند.

اگر پس از مدتی طولانی بین شستشو یا تمیز کردن سریع هفتگی به دنبال یک تمیز کننده عمیق هستید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. ما بهترین فرمول ها را در مورد اینکه آیا می خواهید همان برس سایه چشم را برای یک نگاه در دو رنگ آغشته کنید یا فقط نیاز به پاک کردن باقی مانده از Beautyblender شما داریم ، محدود کردیم.

در اینجا ، گزینه هایی برای هر نوع قالب ، قیمت و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. آماده اسکراب-دوبله-دوبله شوید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>