9 بهترین کرم چشم با SPF 2021 – به گفته متخصصان پوست

[ad_1]

محافظت از چشم در برابر آفتاب در طول سال ضروری است – اما تابستان البته نشانه این است که پوشش SPF را به یک دنده بالا برسانید. جوشوا زایچنر ، متخصص پوست و هیئت مدیره و مدیر بخش زیبایی و تحقیقات زیبایی پوست در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک می گوید: “پوست اطراف چشم از حساس ترین بدن است.” “این اغلب از نور خورشید محافظت نمی شود ، زیرا افراد کرم ضد آفتاب را به همان اندازه که نزدیک چشم هستند استفاده نمی کنند.”

پوست ظریف در ناحیه چشم نسبت به سایر قسمت های پوست مستعد آسیب به آفتاب ، سوزش ، خطوط ریز و چین و چروک است ، به همین دلیل این ناحیه از صورت نیاز به مراقبت ویژه دارد. مشابه روشی که ما از مرطوب کننده روزانه با SPF برای یک کرم شب غنی تر قبل از خواب استفاده می کنیم ، انجام این کار با دو کرم دور چشم مفید است. به دنبال یکی برای محافظت از پوست در روز و دیگری برای تسکین و شادابی مجدد در شب باشید.

انتخاب کرم دور چشم مناسب با SPF می تواند مشکل باشد ، به خصوص اگر پوست حساس دارید. Tiffany Jow Libby ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، در Rhode Island ، می گوید: “پوست پلک از پوست صورت نازک تر است ، بنابراین می تواند نسبت به سایر نقاط بدن مستعد حساسیت و تحریک باشد.” “به عنوان یک جراح موخ ، من می بینم که بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان پوست در پلک ها و اطراف چشم هستند ، بنابراین اگر پوست حساس دارید ، با SPF های معدنی در این قسمت بچسبید.” لیبی می گوید عینک آفتابی و کلاه نیز گزینه بسیار خوبی برای محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش در اطراف چشم است.

دقیقاً مانند خرید کرم های ضد آفتاب سنتی ، به دنبال پوشش طیف گسترده ای و محصولاتی باشید که بتوانند چند وظیفه ای انجام دهند تا علاوه بر محافظت در برابر آفتاب ، مرطوب کننده و مغذی نیز باشد. لیبی می گوید: “محصولات چند وظیفه ای همیشه مورد علاقه رژیم مراقبت از پوست من هستند – کرم های ضد SPF با فوایدی مانند مواد مرطوب کننده برای مرطوب نگه داشتن سد پوست و پپتیدها یک برنده هستند.”

اگر از خود می پرسید که آیا به کرم ضد آفتاب جداگانه برای ناحیه چشم خود نیاز دارید یا خیر ، مورگان راباخ ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره ، مستقر در شهر نیویورک می گوید که بیشتر کرم های ضد آفتاب هستند برای تمام صورت ، از جمله دور چشم ساخته شده است. وی خاطرنشان می کند اگر پوست مخصوصاً حساسی دارید و هنگام استفاده از SPF صورت سنتی احساس سوزش در اطراف چشم را دارید ، بهتر است از فرمول مخصوص ناحیه چشم استفاده کنید. این مواد معمولاً مواد تشکیل دهنده ملایم تری دارند. رباچ می گوید: “فرمول های ضدآفتاب بسیار خوبی برای دور چشم با استفاده از مواد ملایم تر و همچنین مواد پنهان كننده زیر سایه و پودرهای رنگی با ضد آفتاب وجود دارد.”

حتی با استفاده از این Intel ، انتخاب یک کرم دور چشم ایمن و م withثر با SPF نسبت به انتخاب سایر محصولات مراقبت از پوست به جزئیات کمی بیشتر نیاز دارد. اگر مطمئن نیستید ، یا اگر واقعا پوست حساس دارید ، قبل از آزمایش با متخصص پوست خود بررسی کنید.

این کرم ها و پنهان کننده های محافظ اشعه ماورا UV بنفش را معادل مراقبت از پوست عینک های آفتابی بسیار قطبی در نظر بگیرید ، فقط لمس آنها کمتر قابل توجه است. این ترکیبات که همزمان با ضد آفتاب روزانه شما استفاده می شود ، به محافظت از پوست لطیف اطراف چشم شما در برابر آسیب های ناشی از آفتاب – و همچنین کلاغ پا و لکه های تیره ای که می تواند ایجاد کند ، کمک می کند.

برای کمک به اینکه کدام یک را انتخاب کنید کرم های دور چشم با SPF برای هر نوع پوست بهترین کار را می کند ، ما توصیه های بسیاری از متخصصان پوست را جستجو کردیم. به اسکرول ادامه دهید تا بفهمید کدام فرمول ها را برای محافظت از چشمان گرانبهای شما دوست دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>