9 بهترین نخ دندان 2021 – توصیه های دندانپزشک

[ad_1]

این داستان بخشی از دندان های خود را نشان دهید، بسته ای که در آن Allure مراقبت های دندانپزشکی (یا عدم وجود آن) را در ایالات متحده بررسی می کند و آنچه ما می توانیم در خانه برای مراقبت بهتر از دندان ها انجام دهیم.

درست مانند استفاده از کرم ضد آفتاب ، بهداشت دهان و دندان مناسب نیز باید در برنامه مراقبت شخصی روزانه شما از جایگاه مهمی برخوردار باشد. ما نه تنها می خواهیم شما با اعتماد به نفس به جلسه دندانپزشکی بعدی خود بروید ، بلکه باید تشخیص دهیم که سلامت دهان و دندان چیزی فراتر از مسواک زدن دارد. در واقع ، دندانهای قوی و سالم و نفس تازه به سلامت لثه بستگی دارد.

دندانپزشک ایرا هندسچوه ، که در وایت پلینز نیویورک مستقر است ، می گوید: “نخ دندان بخش مهمی از مراقبت های پیشگیرانه دندان است.” این واقعاً تنها راهی است که بیماران می توانند بین دندان ها را تمیز کنند ، زیرا مسواک نمی تواند بین مناطق تماس دندان ها وارد شود. “

هر چند گفتن آن بسیار ساده تر از انجام دادن است. گرگ گلفاند ، دندانپزشک زیبایی در شهر نیویورک ، این مشکل را درک می کند. او می گوید: “حقیقت این است که اکثر مردم از نخ دندان استفاده نمی کنند و ممکن است از روال مراقبت از دهان خود که ایده آل نیست ، خجالت بکشند.” “برای بعضی ها سخت است که از نخ دندان استفاده نکنند و کل روال خود را تغییر دهند.” اما مرحله اضافی در بلند مدت مزایای بزرگی دارد.

به همین دلیل گلفند به افراد توصیه می کند که نخ دندان بکشند و با گذشت زمان رشد کنند. گلفاند پیشنهاد می کند: “شاید فقط از دندانهای جلویی شروع کنید و با پیشرفت هفته دندانهای بیشتری به روال خود اضافه کنید.” “با این رویکرد مرحله به مرحله ، می توانید از نخ دندان کشیدن به امید ایجاد یک عادت از آن استفاده کنید.

به گفته Handschuh ، یک روتین قوی برای نخ دندان به معنی تمیز کردن روزانه بین دندان ها است. “من پیشنهاد می کنم که همه بیماران من یکبار در روز به همراه مسواک زدن دو تا سه بار در روز از نخ دندان استفاده کنند.”

روش های نخ دندان را کنار بگذارید ، مکان خوبی برای شروع یافتن نخ نخ مورد علاقه است ، که اکثر متخصصانی که با آنها صحبت کردیم موافقند به سادگی بر اساس اولویت است. شارون هوانگ ، دندانپزشک زیبایی ، که در شهر نیویورک مستقر است می گوید: “گزینه های زیادی برای نخ دندان در بازار وجود دارد.” “بهترین نخ ، نخ است که از آن لذت می برید و روزانه از آن استفاده خواهید کرد.”

برای کمک به محدود کردن گزینه های شما-و مهمتر از همه ، برای تضمین اینکه شما مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد-ما 9 محصول مختلف نخ دندان کش در خانه را که توسط متخصصان توصیه شده است جمع آوری کردیم. گزینه های کلاسیک اصلی اما موثر ، proxabrushes و حتی Waterpik در ترکیب وجود دارد. برای دیدن آنچه دندانپزشکان برای نگهداری دهان در خانه پیشنهاد می دهند ، حرکت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>