Amita Suman’s Shadow & Bone را بشناسید

[ad_1]

اگر اکنون فقط آمیتا سومان را کشف کرده اید ، زمانی که بازیگر زن متولد نپالی به خانواده نتفلیکس جذب می شود ، در یک زمان هیجان انگیز آمده اید. معمول است که بازیگران به صفوف شبکه پخش جریانی می پیوندند و مدتها پس از پایان اولین نقش خود معلق می مانند. در مورد Suman ، امیدواریم که این مورد باشد.

این نقش خاص او را به جمع بازیگران سری جدید فانتزی Netflix پیوست ، سایه و استخوان، که سه گانه محبوب YA توسط لی باردوگو را زنده می کند. در این سریال جسی می لی در نقش اصلی آلینا استارکوف ، یتیمی بازی می کند که قدرتی را آزاد کرده است که ممکن است کشورش را آزاد کند. سومان نقش اینج غفا را بازی می کند ، جاسوسی آکروباتیک ، چاقوکش برای درگز.

خبر پیوستن سومان به بازیگران سریال های فانتزی Netflix مخصوصاً برای طرفداران این کتاب جالب است زیرا تایید می کند سایه و استخوان به دوران spinoff شیرجه می رود ، شش کلاغ. همانطور که او نقش Inej Ghafa را بازی می کند ، کیت یانگ در نقش Jesper Fahey و Freddy Carter ، که نقش Kaz Brekker را بازی می کند ، به او پیوست – و با هم ، آنها سه گانه محبوب طرفداران را تشکیل می دهند.

پیش از این ، پیش از این در مورد آمیتا سومان بیشتر بدانید سایه و استخوان در 23 آوریل به Netflix می رود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>