Andra Day دقیقاً مانند بیلی تعطیلات با این لباس ها به نظر می رسد

[ad_1]

طراح لباس پائولو نیددو ، که به خاطر کار در این شهرت مشهور است جنس و شهر فیلم ها به همراه سریال های تلویزیونی امپراتوری، فقط هشت هفته وقت داشت تا کمد لباس را آماده کند و روز آندرا برای بازی اسطوره موسیقی بیلی هالید در آن می پوشید ایالات متحده در مقابل بیلی تعطیلات. این فیلم به کارگردانی لی دانیلز ، زندگی و حرفه Holiday را دنبال می کند ، به ویژه مشخص می کند که چگونه آهنگ “Strange Fruit” او به حمایت از جامعه سیاه در دهه 50 کمک کرد. استعداد پائولو در لحظه ای که تصویر Day از Billie را مشاهده می کنید ، مشخص می شود. لباس به او کمک می کند تا دگرگون شود ، و او به درخشش لباس کمک می کند ، یا ، همانطور که پائولو توصیف می کند ، “یک دست دست دیگر را می شوید”.

پائولو بسیاری از ظاهرهای آندرا را مستقیماً بر اساس عکسهای قدیمی که از بیلی پیدا کرد ، ایجاد کرد ، اما قسمتهای متحرک دیگری نیز وجود داشت. او به دوستان قدیمی این صنعت متکی بود ، از جمله لباس پوشان با استعداد ، و حتی تیم پرادا. پائولو به POPSUGAR گفت: “قطعات قدیمی من از eBay ، قطعات خانه های لباس فیلم ، قطعات همکاری پرادا و برخی از قطعاتی که در خانه ساخته ام وجود دارد.” مجموعه به نظر می رسد. “ما وقت نداشتیم و ساخت آنها خیلی طول کشید!” او گفت.

پائولو لباس قرمز باز را به همراه لباس و عمامه دادگستری به عنوان بازآفرینی مستقیم از زندگی بیلی مثال زد. وی گفت: “مانند بسیاری از افراد ، من می توانم تمبر پستی بیلی در ایالات متحده را شناسایی كنم. این تصویری در ذهن من است ، و مثل این بود كه” این باید جابجا شود. “” برای خواندن مصاحبه کامل ما می توانید درباره زمان پیمایش اطلاعات بیشتری کسب کنید. ایالات متحده در مقابل بیلی تعطیلات از 26 فوریه در Hulu جریان می یابید. در آستانه ، همه چیزهایی را که می توان در مورد مد ، که بخش بزرگی از زندگی بیلی بود ، دانست ، پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>