ASOS در 29 ژوئیه 100٪ سود رژ لب را اهدا می کند

[ad_1]

اگر یک چیز بیشتر از رژ لب دوست داریم ، این رژ لب است که به علل و سازمانهای نزدیک به قلب ما کمک می کند.

در تاریخ 29 ژوئیه ، ASOS برای بزرگداشت روز ملی رژ لب ، با همکاری Look Good Feel Better 100٪ از سود حاصل از رژ لب های فروخته شده در ASOS.com همکاری کرده است.

Look Good Feel Better یک سازمان مستقر در انگلستان با هدف “تقویت سلامت جسمی و عاطفی افراد مبتلا به سرطان” است. این موسسه خیریه در حال حاضر کارگاه های اینترنتی تحت پوشش مراقبت از پوست ، آرایش ، آرایش ، ریزش مو ، مشاوره مو و کلاه گیس و مراقبت از ناخن ارائه می دهد.

“در [Look Good Feel Better’s] کارگاه های مراقبت از پوست و آرایش برای بیماران سرطانی ، آنها می بینند که تأثیر مثبت رژ لب می تواند در کمک به پایان دادن به ظاهر یک فرد و ایجاد توانایی در مواجهه با سرطان با اطمینان باشد. “آنها معتقدند که همه حق در هر شرایطی نسبت به خود و ظاهر خود اطمینان داشته باشند ، به همین دلیل است که آنها با خرده فروشان برجسته زیبایی ، Avon UK و ASOS.com همکاری کرده اند تا این مبارزات هیجان انگیز را زنده کنند. ”

علاوه بر خرید رژ لب ، مشتریان همچنین می توانند از طریق یک صفحه اختصاصی در وب سایت خیریه ، کمک های مالی شخصی خود را انجام دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>