ASOS و DPD برای جمع آوری لباسهای مورد علاقه برای امور خیریه

[ad_1]

اوکراین - 2020/04/25: در این تصویر عکس ، آرم Asos در یک تلفن هوشمند نشان داده شده است.  (تصویر عکس توسط ایگور گولوونیف / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

خرید در ASOS به بهترین شکل ممکن در شرف تغییر است. خرده فروش مد با همکاری یک سرویس تحویل DPD در یک ابتکار مد جدید بخشنامه ، به نام ReLove ، اعلام همکاری کرده است. این مشارکت به مشتریان ASOS امکان می دهد هنگام دریافت سفارشات ASOS درب منزل ، لباس موردعلاقه خود را به یکی از پنج موسسه خیریه برجسته خود (از جمله Scope ، ماری کوری ، بنیاد قلب انگلیس ، صلیب سرخ انگلیس و انجمن کودکان) اهدا کنند.

این طرح همزمان با بازگشایی مغازه های خیریه در انگلیس و ولز امروز ، در تاریخ 15 آوریل آغاز می شود و از مشتریان می خواهد تا برنامه YourDPD را بارگیری کنند تا گزینه منتخب خود را هنگام انتظار تحویل انتخاب کنند. سپس کالای موردعلاقه هنگام تحویل ASOS به مشتری ، توسط DPD جمع آوری و بررسی می شود. سپس کالا به انبار ارسال می شود و در آنجا برچسب گذاری و به خیریه مورد نظر مشتری تحویل داده می شود. برای ما کاملاً ساده به نظر می رسد!

مدیر ارشد استراتژی در ASOS پاتریک سیلن گفت که “تمرکز ما همیشه بر روی ارائه یک تجربه خرده فروشی برجسته به مشتریان ما بوده است ، و یک عنصر اصلی آن این است که به آنها فرصت می دهد با مسئولیت پذیری بیشتری با ما خرید کنند. ما می دانیم که مشتریان ما بسیار فعال هستند در اهدای لباس موردعلاقه خود و اینکه آنها آن را راهی عالی برای نگهداری و استفاده از محصولات و خارج از محل دفن زباله می دانند ، بنابراین مشارکت با DPD در طرح ReLove برای ما طبیعی است. ما افتخار می کنیم که با تیم برای راه حل های پایدار و منتظر دیدن پاسخ مشتریان ما طی هفته های آینده است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>