BAFTA ویرجین مدیا نامزدهای جایزه لحظه ای که باید ببینید 2021

[ad_1]

به دنبال جوایز فیلم BAFTA که در ماه آوریل برگزار شد ، زمان آن فرا رسیده است که توجه ما را به جوایز تلویزیونی BAFTA که قرار است ماه آینده برگزار شود ، معطوف کنیم. در 27 آوریل ، نامزدهای یکی از مورد انتظارترین جوایز تلویزیون BAFTA ، لحظه ای که باید ویرجین مد ببیند ، اعلام شد. این تنها جایزه ای است که به طور کامل توسط مردم رای داده می شود و هدف آن نشان دادن بحث ترین لحظه سال است. برندگان قبلی موارد پیشنهادی نسا را ​​در این فهرست گنجانده اند گاوین و استیسی و ترور جولیا مونتاگ در محافظ شخصی، بنابراین استاندارد بسیار بالا است.

دیوید بوچیر ، مدیر ارشد تلویزیون و سرگرمی ویرجین مدیا ، گفت که “2020 سالی شبیه هیچ سال دیگر نبود و تلویزیون عالی در قلب هر لحظه بود که ملت را متصل ، سرگرم و مطلع می کرد. لحظه تماشای ویرجین مدیا را تشخیص می دهد لحظات تلویزیونی که در طول سال گذشته چنین نقشی قدرتمند در همه زندگی ما داشتند. با اقامت خانوارهای سراسر کشور ، تلویزیون منبع اصلی سرگرمی و حواس پرتی ما شد ، مردم بیشتر از هر زمان دیگری به تلویزیون روی آوردند تا جدیدترین اخبار یا لحظه ای که همه در مورد آن صحبت می کردند را دریافت کنیم.

برندگان این جایزه طی مراسم کامل بفتا در روز یکشنبه 6 ژوئن اعلام می شوند. تا آن زمان ، عموم مردم می توانند از طریق وب سایت ویرجین مدیا ، قبل از اینکه رای گیری در 24 مه پایان یابد ، به لحظه مورد علاقه خود رأی دهند.

برای کشف همه نامزدهای امسال به ادامه مطلب بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>