Bardot Eyes جدیدترین Instagram Smoky Eye Trend است | نکات

[ad_1]

الكساندرا كلر آرایشگر بریتانیایی قبلاً هرگز مجبور نبوده است یكی از چهره های جسورانه خود را نام ببرد اما “چشم باردو، “همانطور که او نگاهش را به طور چشمگیر واژگون شده از نگاه دودی واکسن اینستاگرام می خواند ، خواستار مانیکر خود بود.” او می گوید جذابیت. “برای من ، این من را به یاد بالایی می انداختم که متعلق به خودم است و درست زیر شانه های آن قرار دارد و به عنوان بالاتنه Bardot شناخته می شود و بنابراین ، Bardot Eyes متولد شدند.”

آرایش چشم مسحورکننده احیای ظاهری است که الکساندرا کلار در سال 2017 دوباره امتحان کرده است. در طول سال ها ، او یک سبک مبهم را اصلاح کرده است که به گفته او “دودی و کاملاً پر از ترکیب زیاد” است.

الکساندرا کلر با Bardot Eyes معتقد است که ظاهر جسورانه راهی برای آرایش چشم ارائه می دهد که به راحتی می تواند متناسب با سبک های مختلف سازندگان در تمام زمینه های صنعت آرایش باشد – و البته هر کسی که به دنبال تجربه چیز جدیدی به عنوان ما بیشتر و بیشتر بدون ماسک شروع می کنیم.

با مجوز از الکساندرا کلر

ساختن چشم های باردو

اگر دومی اتفاقاً شما باشید ، الکساندرا کلار خوشبختانه نکاتی را با شما در میان گذاشت جذابیت برای تسلط بر چشمهای باردو. ابتدا و مهمترین ، قبل از جمع آوری برخی از ابزارها ، پایه خود را انجام دهید: یک خط ژل ، یک برس خط چشم نازک ، و یک سایه چشم در همان سایه ، و همچنین یک سایه در یک رنگ که می خواهید پایه را در آن ترکیب کنید.

قلم مو میکرولینر Smith Cosmetics 202 روی زمینه سفید

قلم مو میکرولینر Smith Cosmetics 202

در مورد الکساندرا کلر ، او رنگ مشکی را به عنوان پایه خود انتخاب کرد – به ویژه ، Melt Cosmetics Onyx Gel Liner و پالت Muerte فروخته شده با نام تجاری – و سایه صورتی از پالت Cloud Spun Colourpop به عنوان رنگ ثانویه خود را به عنوان رژگونه بازی کند.

الكساندر کلار می گوید ، از آنجا ، خطی را از مژه به طرف شقیقه های خود بکشید ، تا خط موی خود. سپس ، رنگدانه موجود روی برس خود را به سمت پایین و به سمت نقاط بلند گونه بکشید. بعد ، آستر را در همان جهت با سایه هماهنگ روی یک برس کرکی مخلوط کنید.

الکساندرا کلار خاطرنشان می کند: “این آرایش است که می تواند کمی دیوانه به نظر برسد تا اینکه در پایان همه با هم ترکیب شوند.” “بنابراین بسیاری از مردم اظهار نظر کردند ،” این یک لحظه کاملاً اعتماد به نفس بود. “و سرانجام ، رژگونه یا رنگ دیگری از سایه چشم خود را بگیرید تا از چشمان خود به گونه ها یکدست و براق تر شوید. کار خود را با مقداری ریمل تمام کنید و خوب خواهید بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>