Beauty Needs Me Podcast بنیانگذاران رنگ زیبایی را تقویت می کند

[ad_1]

اغلب اوقات ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط به رنگ پوست ، مذهب ، ابراز جنسیت ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد بستگی دارد. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم تا آنها بتوانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی راجع به چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر صدا استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. جهان برای بهتر. بعدی بعدی: تاله گریفین و دانی اودوموسو ، روحانی پادکست زیبایی به من احتیاج دارد.

انجام دادن: ما در دسامبر 2019 در غنا ملاقات کردیم. من مشاغلی دارم که به کمک مارک های زیبایی مستقل برای ورود به آفریقا متمرکز شده است ، بنابراین من شروع به کار برای این کار کردم ، و وقتی که من و او در یک رویداد قرار گرفتیم ، به Taleah در مورد کارم گفتم یک شب خاص ، و او فوق العاده به مفهوم تجارت علاقه داشت. هنگامی که ما برگشتیم ، من در انجام کارهایی برای کار خود زانو زده بودم ، و سپس موفق شد COVID-19 ، که همه چیز را کاملاً از بین برد ، بنابراین من در ماه مه گذشته برای انجام یک وبینار تمرکز کردم ، که Taleah در آن ثبت نام کرد.

بعد از آن وبینار ، وی در مورد ایده خود برای انجام پادکست زیبایی به من گفت. من علاقه ای نداشتم زیرا فکر می کردم که او فقط می خواهد محصولات را بررسی کند. من پادکست گوش می دادم ، اما هیچ یک از آنها زیبایی نداشتند. تا زمانی که او توضیح داد که می خواهد با بنیانگذاران مارک و افرادی که کارهای زیبایی انجام می دهند و معمولاً صدای آنها زیاد نمی شود و همچنین بسیاری از زنان سیاه پوست که میزبان پادکست های زیبایی هستند مصاحبه کند ، من مجذوب شدم . سپس او اشاره كرد كه هيچ كس در مورد زيبايي آفريقايي صحبت نمي كند ، و اين زماني است كه گوش هاي من واقعاً پريشان است ، زيرا من تمام تلاش خود را براي از بين بردن اين فاصله بين جهان زيبايي جهان و آفريقا دارم. من این را فرصتی دیگر برای برجسته کردن آنچه در آفریقا می گذرد دیدم ، اما همچنین شروع به تغییر شکل دادن به تفکر خود کردم که معنای واقعی آن از نظر قصه گویی و اینکه می توانم این داستان های مختلف را به منصه ظهور برسانم.

TG: من در 10 سال گذشته یک مدل حرفه ای بوده ام – در طول تابستان با به تعویق افتادن یا لغو بسیاری از مشاغل مدلینگ ، به دنبال فرصتی می گشتم تا بتوانم به شکلی واقعی وارد زیبایی شوم. من خیلی احساس کردم ، به عنوان کسی که به بسیاری از پادکست های زیبایی گوش می دهد ، اکثر میزبانان زنان سفیدپوست میانسال هستند و اکثر مهمانان آنها آنها را منعکس می کنند ، و احساس کردم که خودم را نشنیده ام در این نمایش ها به عنوان میهمان یا میزبان. با توجه به سوابق کاری من در زمینه سرگرمی ، افرادی را می شناسم که کارهای پیشگیری می کنند و حتی کسانی که نمی دانم بنیانگذار مارک های indie هستند ، نیاز به شرح داستان دارند.

“یکی از کارهایی که ما سعی می کنیم انجام دهیم این است که واقعاً مکالمه زیبایی را از جلوی آنچه که از نظر فیزیکی به نظر می رسیم عبور دهیم.”

یکی از مهمانان مورد علاقه من تاکنون تنی پانوسیان بود. او یک تأثیرگذار است ، اما همچنین یک مارک تجاری به نام Monday Born Beauty ایجاد کرده است ، و من دریافتم که سابقه او بسیار جالب است. این لحظه واقعاً خوبی بود که او و دانی فهمیدند نام “تنی” هم در فرهنگ او و هم در فرهنگ نیجریه مطرح است. لحظاتی از این دست است – این همان است زیبایی به من احتیاج دارد در مورد است. این درمورد پر کردن آن شکاف زیبایی است تا نشان دهد همه ما بسیار متفاوت از متفاوت هستیم. من همچنین نانا آگیمانگ را دوست داشتم. احساس کردم مسیر شغلی او واقعاً جالب است ، اما باز هم ، ما سعی می کنیم این محیط سرگرم کننده را ایجاد کنیم که در آن همه احساس راحتی فوق العاده کنند و او به معنای واقعی کلمه با ما مناسب است. فکر می کردی ما سالهاست که او را می شناسیم.

انجام دادن: من بحثم را با دکتر کیسی معنی دوست داشتم. او پزشکی است که این شرکت موسوم به Levels را که یک دستگاه کنترل گلوکز است ، راه اندازی کرد و واقعاً چگونه غذا بر بدن شما تأثیر می گذارد ، چگونه می تواند بر روی آکنه تأثیر بگذارد و اینکه علت اصلی بسیاری از بیماری ها و اختلالات مردم چیست ، شکست. فکر کردم جذاب است چون یکی از چیزها BNM سعی می کند انجام دهد این است که واقعاً مکالمه زیبایی را از جلوی آنچه که از نظر فیزیکی به نظر می رسیم عبور دهد. من فکر کردم این یک نمونه عالی از آن است ، و ما باید به زیبایی ، سلامتی ، سلامتی فرو برویم – همه اینها از درون و با آنچه در بدن خود قرار می دهید شروع می شود.

TG: من یک آمریکایی سیاه پوست از سمت جنوب شیکاگو هستم ، بنابراین در اطراف گروهی بزرگ شدم – کل خانواده من دارای رنگهای مختلف و بافت های مختلف مو هستند ، و من واقعاً بزرگ شدم که زیبایی وسیع زنان سیاه را دیدم. من تا زمان ورود به دانشگاه با یک فرد سفیدپوست در سن خودم ملاقات نکردم ، بنابراین ایده من درباره زیبایی همیشه با توجه به زنان سیاه پوست بود. حتی وقتی می دیدم تصاویر سفید در تلویزیون و فیلم ها در حال بزرگ شدن هستند ، آنقدر دور بود که هیچ وقت واقعاً روی من تأثیر نگذاشت.

زنان در خانواده من بسیار ساده و ساده هستند و کارهای مراقبت از پوست را انجام می دهند ، و بیشتر از داشتن چهره ای ضخیم بر سلامت پوست و سلامت مو تمرکز می کنند. آنها تمرکز زیادی بر عدم تمرکز روی نقایص شما داشتند. من یک خاله دارم که زیر چشمانش سیاهی حلقه دارد ، اما او هرگز سعی نکرده است که آنها را با کانسیلر بپوشاند. این خیلی چیزها بود – هر کاری که بیایید خوب است. حتی اگر ممکن است به نوعی روی شما تأثیر بگذارد و با آن دست و پنجه نرم کنید ، احساس نکنید که باید نقص های خود را بپوشانید.

انجام دادن: اولین خاطره من از زیبایی زمانی بود که به مادرم گفتم که می خواهم نام من متفاوت باشد زیرا یک دختر سفیدپوست وجود دارد با نامی که من می خواهم. من واقعاً نمی توانم در مورد زیبایی صحبت کنم بدون اینکه در مورد هویتم صحبت کنم ، زیرا از آن به بعد ، مادرم تقویت می کند که من به عنوان یک دختر نیجریه ای-آمریکایی هستم و همچنین که من به عنوان یک سیاه پوست هستم.

من آنقدر خوش شانس بزرگ شدم که می شنوم مادر من به معنای واقعی کلمه به من می گوید ، روزانه چقدر زیبا هستم. پوست من زیبا است ، چشمانم زیبا – واقعاً این چیزی است که از او شنیده ام. من همیشه همیشه می شنیدم که به من می گفت چقدر زیبا هستم. من بزرگ شدم که می دانستم زیبا هستم ، اما متأسفانه ، در سن جوانی پذیرفته بودم که آن زمان معیار زیبایی نبودم. بنابراین می دانستم که زیبا هستم ، اما همچنین می دانستم که دنیا لزوماً برای زیبایی من به روشی که در آن پرورش یافته ام ارزش قائل نیست.

منبع تصویر: Beauty Needs Me

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>