Beautyblender نسخه Bio Pure ، نسخه پایدار اسفنج آرایشی نمادین خود را راه اندازی می کند | مرور

[ad_1]

در سال 2021 ، مارک های زیبایی بدون در نظر گرفتن فاکتور پایداری نمی توانند – یا حداقل حداقل نباید – یک محصول زیبایی جدید به بازار عرضه کنند. در حالی که مارک های زیادی محصول جدیدی ایجاد می کنند سپس فرمول را با مواد سازگار با محیط زیست مهندسی معکوس می کنند ، زیبایی در اینجا با یک محصول جدید به طور خاص توسعه یافته است زیرا از مزایای زیست محیطی آن است. دوستداران زیبایی سبز ، با Bio Pure ، نسخه جدید و پایدار اسفنج آرایشی نمکی مانند اشک ، که از اول فوریه راه اندازی می شود ، آشنا می شوند.

جدیدترین اسفنج به گونه ای طراحی شده است که دقیقاً مانند نمونه های قبلی خود با یک تمایز به نظر می رسد و احساس می کند: حداکثر 60 درصد از بدنه کف آن از مواد زاید احتمالی نیشکر تشکیل شده است. تعویض فوم به نام تیم “BioPlush” به این معنی است که فرایند تولید در انتشار CO2 کمتر است و ضایعات آب کمتری دارد.

ریا آن سیلوا ، م founderسس و آرایشگر Beautyblender می گوید: “ما توانسته ایم از نظر تکنولوژی تولید و تولید مواد اسفنجی را پیش ببریم ، بنابراین بیشتر مورد پسند زمین است.” بعلاوه ، طبق گفته شیمیدان لوازم آرایشی Ginger King ، نیشکر “یک ماده پایدار افسانه برای استفاده از لوازم آرایشی است.” الیاف نیشکر “باعث تولید بیوپلیمرهای عالی می شوند”. (در حقیقت ، ممکن است شما از قبل با محصولات مشتق شده از نیشکر آشنا شده باشید. روغن Squalane مرطوب کننده Biossance کاملاً از نیشکر ساخته شده است.)

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

سیلوا همیشه در مورد کاهش اسفنج آرایش از کمبودهای زیست محیطی برند خود آگاه بوده است. سیلوا ادامه می دهد: “من یک آرایشگر هستم ؛ من دانشمند نیستم.” “تولید کنندگان کف من از مدتها قبل می دانند که اهداف من چیست. این چیزی است که من می پرسیدم آیا آنها می توانند خیلی زود آن را انجام دهند ، و فقط تکنولوژی لازم برای آن وجود ندارد. اخیراً آنها با این مفهوم من را شگفت زده کردند ، و من مانند “شوخی می کنی ؟!” خیلی هیجان زده بودم.”

به یاد آوردن زمانی که اسفنج آرایش می کند احساس سختی می کند نبودند قابل استفاده مجدد ، که تا حدودی به دلیل سیلوا است. هنگامی که این شرکت در سال 2003 تاسیس شد ، به معرفی مفهوم اسفنج غیر قابل استفاده کمک کرد ، مشکلی که سیلوا پس از مشاهده تعداد اسفنج های آرایشی که به عنوان یک آرایشگر در این مجموعه تلویزیونی از سر گذرانده بود ، برای حل آن تصمیم گرفت. دوست دختر Bio Pure در نظر گرفته شده است که به مدت سه تا شش ماه و با شستشوی مکرر (در حالت ایده آل ، بعد از هر بار استفاده) در طول راه ، دقیقاً مانند نسخه اصلی استفاده شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>