BET Awards Red Carpet 2021: بهترین مد مشهور را ببینید

[ad_1]

فرش قرمز BET Awards مطمئنا امسال ناامید کننده نبود. برخی از لیست های مورد علاقه ما مانند Zendaya ، Megan Thee Stallion و HER با بهترین ظاهر فرش قرمز تا به امروز ظاهر شده اند. بیایید با Zendaya شروع کنیم ، درست است؟ سبک وی Law Roach اینستاگرام لباس خود را منتشر کرد که از بایگانی های بهار / تابستان 2003 ورساچه گرفته شده است. اگر به نظر آشنا می آید ، به این دلیل است که بیانسه برای اولین اجرای خود در مراسم جوایز BET برای “مجنون عاشق” در سال 2003 در کنار JAY-Z نسخه کوتاهی از این طرح را پوشیده است!

زندایا تنها کسی نبود که * عوضیان * را برای نمایش جایزه به نمایش گذاشت. کلوئه بیلی یک لباس سکسی Valentino به تن داشت ، در حالی که Megan Thee Stallion همچنین با لباس سفید ژان پل گولتیه که شکاف کناری داشت و تا کمر او داشت ، مقداری پوست به نمایش گذاشت. به خواندن ادامه دهید تا نگاهی به جنسی ترین لحظات فرش قرمز تاکنون بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>