Bimini Bon Boulash در مورد زندگی پس از مصاحبه مسابقه Drag

[ad_1]

Bimini Bon Boulash یکی از پرمخاطب ترین شرکت کنندگان در مسابقه بود DraP Race RuPaul’s UK امسال به چند دلیل. حس غیر عادی و مغزی آنها که احساس نمی شود در جای خود باشد Vogue، اظهارات شوخ و شوخ طبعی آنها و نمایش قدرتمندانه آنها از صحنه دراگ لندن ، همگی دلایلی هستند که بولاش در سریال دو قلب ملت را دزدیده و ادامه داده است – مدتها پس از پایان نمایش.

افراد زیادی نیستند که بتوانند بگویند ، در چند ماه گذشته ، آنها با یک آژانس مدل سازی امضا شده اند ، با شهردار لندن رفت و آمد کرده اند ، اولین تک آهنگ خود را منتشر کرده و اولین کتاب خود را اعلام کرده اند. خوب ، از زمان رفتن DraP Race RuPaul’s UK، بیمینی بن بولاش ، همه این کارها را انجام داده است و بیشتر. ما با بولاش همراه شدیم تا در مورد همه کارهایی که امسال انجام داده اند ، تأمل کنیم ، در مورد زندگی پس از Drag Race گپ بزنیم و بدانیم که چرا آنها کاندیدای مناسب برای شهردار بعدی لندن یا ملکه انگلیس هستند ( به صورت مناسب حذف کنید).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>