Birchbox و Stasher در یک جعبه ویژه روز زمین تیم می شوند

[ad_1]

به افتخار ماه زمین و روز زمین در 22 آوریل ، جعبه اشتراک زیبایی ماهانه Birchbox با Stasher ، کیسه های ذخیره سازی مواد غذایی سیلیکونی قابل استفاده مجدد از شیک ، برای ایجاد یک جعبه “آگاهانه پایدار” با هدف کمک به مردم برای کاهش زباله های پلاستیکی در کارهای روزمره زیبایی آنها. بله ، من فقط کیسه های ذخیره مواد غذایی را شیک صدا کردم (آیا می توانید بگویید که من یک بکر هستم؟) با تمام جدیت ، اگرچه من چندین سال است که طرفدار کیف Stasher هستم. از آنجا که خرید تعداد انگشت شماری از آنها ، خرید فیلمهای غذایی و یخچال و فریزرهای زیپ دار را کاملاً متوقف کرده ام و اعتمادم را به پلاستیک یکبار مصرف در آشپزخانه کاهش داد.

مجموعه Birchbox x Stasher که در سراسر آوریل به فروش جهانی رسیده است ، شامل انواع مختلفی از محصولات زیبایی سازگار با محیط زیست از مارک هایی است که پایداری را در ذهن خود نگه می دارند ، خواه این امر به داشتن بسته بندی بدون پلاستیک ، استفاده از مواد اولیه اخلاقی یا اطمینان از بازگرداندن برخی از محصولات راهی که به نفع سیاره یا افرادی است که مواد اولیه را برداشت می کنند.

هر پنج نمونه محصول که در جعبه آوریل نسخه محدود دریافت می کنید – که می تواند شامل نوار شامپوی Greenfrog Botanic ، روغن ترمیم کننده ارگانیک Huygens Organic ، ماسک پاک کننده منافذ عمیق Kiehl’s Rare ، Algologie Hydra-Replenishing Booster ، Nails Inc Narn Varnish ، The ریمل مژه و ابرو شگفت انگیز Beauty Crop ، یا مداد لب بادی ، برای نام بردن از چند مورد – بسته بندی شده در یک کیسه Stasher رنگارنگ باشد که می تواند بارها و بارها دوباره مورد استفاده قرار گیرد ، چه برای ذخیره سبزیجات در یخچال و چه برای حمل ساندویچ به محل کار. همچنین می توانید با انتخاب کیسه Stasher مورد نظر خود ، سبز آبشار ، زرد آناناس ، یا نارنجی پاپایا ، نامه پستی آوریل خود را شخصی سازی کنید.

از آنجا که Birchbox صرفاً یک سرویس اشتراک زیبایی است ، برای دریافت جعبه مورد علاقه های پایدار با نسخه محدود باید عضو آن شوید. خوشبختانه ، این شرکت خدمات عضوگیری زیادی را ارائه می دهد ، از جمله ماهانه (14 پوند در ماه ، که می توانید در هر زمان لغو کنید) ، سه بار ماهانه (39 پوند) ، شش ماهانه (75 پوند) و سالانه (146 پوند). اگر می خواهید به جعبه Birchbox x Stasher برای خود ملحق شوید یا به آن ضربه بزنید ، به سایت birchbox.co.uk بروید و به اسکرول ادامه دهید تا عکس های بیشتری از این همکاری را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>