BlkGirlNailfies دوباره در مرکز هنرهای ناخن زنان سیاه پوست است

[ad_1]

در 23 نوامبر سال 2020 ، سه زن سیاه پوست جوان علاقه مند به ناخن از آتلانتا و دی سی صفحه اینستاگرام خود را راه اندازی کردند. ذهنیت آنها ، BlkGirlNailfies، گوشه ای از اینترنت است که به هنر ناخن سیاه اختصاص داده شده است ، یک فضای دیجیتالی که اختصاصاً متعهد به ایجاد جامعه ای برای زنان سیاه پوست ، توسط زنان سیاه پوست است. علی رغم داشتن تنها یک پست معرفی در آن زمان ، حساب تقریباً یک شبه 1000 دنبال کننده به دست آورد.

امروز ، BlkGirlNailfies تعداد دنبال کنندگان خود را تقریباً دو برابر کرده است و صدها پست در هشتگ بی نظیر آن قرار دارد. اگرچه این فضای نسبتاً جوانی است ، اما انجمن تازه کار این حساب اثبات می کند که این نوع جشن چیزی است که عاشقان مانیکور سیاه آرزو داشته اند. این حساب از روی علاقه و احترام عمیق سه دوست به هنر ناخن به وجود آمد. با این حال تصور آن کاملاً تصادفی است.

بنیانگذاران Hana Javelle ، Imani Aldridge و Tyra A. Seals تأثیرگذار یا محتواساز نیستند. آلدریج یک عکاس محصول برای مارک های زیبایی است ، Javelle یک روزنامه نگار تمام وقت و مدیر پروژه است و Seals یک دکترای تاریخ هنر است. دانشجویی که دفتر تحریریه خودش را اداره می کند. اما هر زنی عاشق مانیکور است و به دلیل اینکه ناخن های خود را به طور منظم ارسال می کند ، در محافل شخصی خود شناخته می شوند. چند ماه پیش ، آلدریج و سیلز با ایده ایجاد یک صفحه مشترک اینستاگرام برای به نمایش گذاشتن ست های ناخن تازه خود مشغول بازی بودند ، در حالی که جاول به دنبال چیزی بیشتر مانند یک کتاب نگاه بود.

ژاول می گوید: “من قبل از هر قرار ناخن کاری را که می کردم انجام می دادم.” جذابیت. “من تمام عکسهایم را جستجو می کردم و افرادی را که دنبال می کردم مرور می کردم [on Instagram] برای ناخن و من مثل این بودم ، خیلی خوب بود اگر بتوانم مکانی غیر از آلبوم عکسم را برای یافتن inspo ایجاد کنم. من فقط به معنای واقعی کلمه تار شدم [that] در استوری اینستاگرام من. و سپس ایمانی مرا مورد حمله قرار داد. “

سه زن در مورد الهام بخش بودن این کشتی تفویض کردند. دستان سیاه نقطه شروع آنها بود. “[The three of us] برای ناخن های خود در اینستاگرام طراحی کنید ، “مهر و موم مشترک است.” و در بیشتر موارد ، آنها همیشه روی دستان سفید یا آسیایی هستند. “چشم اندازهای مشترک آنها در یک سرمایه گذاری بود که جامعه محور بود و ریشه در نمایندگی داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>