Blush Duo Beauty Corp’s in Mauve-ulous برای رنگ های تیره پوست مناسب است | مرور

[ad_1]

وقتی سرانجام رژگونه هایی با سایه های چاپلوس را برای رنگ قهوه ای خود کشف کردم ، نمی توانستم باور کنم که چه مدت بدون استفاده از آنها گذشته ام. از آنجا که یافتن آن سایه ها همیشه آسان نیست ، من تمایل دارم به رنگهای بسیار روشن متمایل شوم ، مانند صورتی های نارنجی یا نارنجی ، یا سایه های عمیق و پر از رنگ.

بنابراین رنگ های بنفش در Beauty Crop Blush Duo در Mauve-ulous در ابتدا من را غافلگیر کرد زیرا من کمی نگران بودم که آنها برای چهره من کمی سبک باشند. این کامپکت با دو فرمول – کرم و پودر – ارائه می شود که تقریباً از نظر رنگ یکسان هستند. نسخه کرم آن کمی روشن تر و کاملاً مات است در حالی که فرمول پودر دارای درخشش های نوجوانی است که درخشش زیبایی به گونه ها می بخشد.

برای فرمول کرم ، انگشتم را درون کامپکت فرو کردم و آن را روی گونه هایم کشیدم. سپس ، با کناره گرد TLB برس دو طرفه ، آن را از سیب گونه هایم به سمت شقیقه هایم پخش کردم تا ظاهر آن را برافروخته کنم. من دوست دارم از برس های کرکی که در سمت محکم تری هستند برای رژگونه های کرم استفاده کنم تا اطمینان حاصل شود که کاملاً مخلوط شده اند.

با رژگونه های پودری ، من به طور معمول از هر نوع برس گرد و کرکی استفاده می کنم. جمع و جور Beauty Crop کمی کوچک است ، بنابراین من قلم موی کوچکتر از حالت عادی را انتخاب کردم ، مانند برس دو طرفه ای که برای کرم ها استفاده می کنم یا برس تنظیم کننده بهترین روش های برنده زیبایی. من قلم مو را به داخل رنگدانه مووی چرخاندم ، آن را روی پوست خود زدم تا محصول را توزیع کنم و سپس مخلوط کردن آن را از طریق گونه ام انجام دادم.

حسن نیت ارائه می دهد موضوع

اگرچه دلهره اولیه من باعث ترس از اینکه رژگونه بیش از حد سبک شود ، پس از مخلوط کردن آنها ، بلافاصله فروخته شدم. هر دو فرمول با سهولت مخلوط می شوند و رنگدانه ای را که من آن را دوست دارم ، دوست دارم ، زیرا وقتی رژگونه می کشم کمی بیش از حد می روم. Beauty Crop Blush Duo در Mauve-ulous به پوست من یک “برافروختگی طبیعی” می بخشد ، چیزی که نمی دانستم ممکن است و اکنون نمی دانم آیا قادر به کنار گذاشتن آن هستم.

Beauty Crop Blush Duo را در ژانویه 2021 در Mauve-ulous پیدا خواهید کرد جذابیت جعبه زیبایی

+ اکنون مشترک شوید

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>