Bob the Drag Queen صحبت از زیبایی و اجرای اگرچه همه گیر است | مصاحبه

[ad_1]

ذخیره سازی نیز یک مسئله مهم بوده است – و من می توانم به عنوان یک ویرایشگر زیبایی صحبت کنم. روند ذخیره مقادیر فراوان آرایش ، مراقبت از پوست ، محصولات مراقبت از مو ، به علاوه گروهی از ابزارها برای هر سه نفر نبردی بین خودم و چیدمان آپارتمان یک خوابه من بوده است. برای یک drag queen ، همه اینها را بردارید و مجموعه ای از کلاه گیس های غول پیکر را اضافه کنید – یعنی اگر در تمام این مدت توانسته اید آنها را بدست آورید. در واقع ، گزینه های کلاه گیس باب از زمان جابجایی بسیار ضربه خورده است و به گفته وی ، او تنها کسی نیست که فشار را احساس می کند.

وی توضیح می دهد: “اگر با هر طراح کلاه گیس صحبت کنید ، Wig Famine نیز این چیز وجود دارد.” “من چهار کلاه گیس برای کل بیماری همه گیر داشته ام و برای آرایش مشکل داشتم. بنابراین مجبور شدم با داشته های خود کنار بیایم. ”

وقتی می پرسم که آیا کمبود کلاه گیس دلیل این است که او برای چندین قسمت از واحد قرمز و بلوند بدخیم استفاده کرده است اولین برداشت های کیف پول، او اشاره می کند که یک مورد خاص است. او می گوید: “من آن گیس را در یک قسمت پوشیدم و همه به دنبال من آمدند.” “من مثل این بودم که” تو می دانی چه؟ هر چقدر هم این کلاه گیس را بپوشم. ”

به اعتبار او ، او توانست سبک های زیادی را با آن ایجاد کند. او نیمه شوخی می کند: “گوش کن ، من الان آن را فوران خواهم کرد. من را با یک وقت خوب تهدید نکن.” “این در اتاق دیگر است. او همیشه در حالت آماده باش است. این کلاه گیس اکنون یک قطعه میراثی است – من آن را قاب می کنم ، من به رزین آغشته می شوم.”

در حالی که او در لس آنجلس مستقر می شود و از خانه می کشد ، باب اظهار داشت که فضای آرایش و آرایش هنوز به اندازه دلخواه او بزرگ نیست. او می گوید: “در حال حاضر ، همه چیز فقط در کابینت پزشکی من است.” این کاملاً تنزل رتبه ای از مجموعه ای است که او در نیویورک داشته است ، میز کار شش فوت که یکی از دختران کشنده اش برای او ساخته شده و از یک تخت انبار استفاده شده است. بازی ذخیره سازی درگ باب در راه پیشرفت است. او می گوید که قصد دارد یک اتاق خواب را به “آزمایشگاه کشیدن” تبدیل کند ، که باید متناسب با همه وسایلش باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>