Bondi Sands Self Tan Foaming Water Review Water قبل و بعد

[ad_1]

من از سن 14 سالگی تقریباً هر هفته برنزه سازی جعلی داشته ام ، به لطف یک سرگرمی رقصنده ایرلندی که از من می خواست بازی برنزه کردنم را خیلی جدی بگیرم. از آن زمان ، من خوشحالم که گزارش کردم که نه تنها رنگ برنزه من بسیار نارنجی شده است ، بلکه به طور کلی فرمول های خود برنزه بسیار ظریف تر شده و استفاده از آن آسان است. این همه بدان معنی است که وقتی صحبت از برنزه شدن در خانه می شود ، من می دانم که یک دست و بطری از مواد را دور می زنم. این همچنین بدان معنی است که وقتی فرمول برنزه کننده جدیدی به بازار می آید ، واقعاً تحت تأثیر قرار دادن من بسیار طول می کشد. دقیقاً به همین دلیل است که وقتی دیدم Bondi Sands Pure Self Tan Foaming Water (16 پوند) در TikTok در حالی که تاسا کلگ آن را بهترین برنزه ای که تا به حال استفاده کرده است ، می داند ، فوراً متقاعد نشدم که به همان خوبی که مردم از آن رنج می برند ، خوب خواهد بود. بسیار متعجبم . . بود.

Bondi Sands Pure Self Tan Foaming Water یک وعده کاملاً ساده دارد ، یعنی دادن “درخشش طلایی نمادین Bondi Sands”. بدون شک درخشش حتی بهتری که برخی از فرمول های دیگر فراهم می کنند ، دقیقاً به این مهم دست می یابد. این یکی از طبیعی ترین برنزه هایی است که در خانه امتحان کرده ام.

قبل از ورود به نتایج ، بیایید درباره مواد تشکیل دهنده صحبت کنیم. اگر قبلاً به محصولات برنزه کننده حساسیت یا حساسیت زیادی داشته اید ، این یکی می تواند برای شما مناسب باشد. Pure Self Tan Foaming Water بدون عطر ، رنگ و سولفاتها ساخته شده است که به اندازه کافی ملایم برای انواع پوست های حساس و خشک طراحی شده است. اگرچه من پوست حساسی دارم ، اما هرگز در مورد محصولات برنزه کننده مشکلی نداشته ام ، بنابراین مصونیت از این مواد نگرانی شخصی من نبود. با این حال ، فکر می کنم اگر این بدان معنی باشد که افرادی با پوست حساس که قبلاً نمی توانستند از محصولات Bondi Sands استفاده کنند ، می توانند از آنها استفاده کنند ، مثبت است. این بدان معنی نیست که شما باید نگران سایر محصولات برنزه کننده باشید که حاوی عطر ، رنگ یا سولفات هستند ، مگر اینکه حساسیت یا حساسیت شناخته شده ای نسبت به آنها داشته باشید. فرمول های خالص همچنین حاوی اسید هیالورونیک ، ویتامین C و ویتامین E هستند تا در عین برنزه سازی تقلبی ، باعث آبرسانی بیشتر به پوست شوند ، که معمولاً پوست را کمی خشک می کند.

پایداری نیز در این مجموعه پیشتاز بود. بطری ها از پلاستیک 100 درصد بازیافتی ساخته شده اند و هیچ فلزی ندارند زیرا مکانیزم پمپ ندارند. این بدان معنی است که می توانید بطری را مستقیماً درون بازیافت بیندازید.

هنگامی که نوبت به کاربرد می رسد ، به جای استفاده از برنزه به روش معمول خود ، من دستورالعمل های Bondi Sand را به یک بطری T. The Pure Self Tan Foaming Water in Light / Medium دنبال کردم که من کف را بزنم (اگرچه ، لازم به ذکر است که برای در اکثر موارد ، فرمول به صورت آب و نه کف خارج می شود) و مستقیماً بر روی بدن من قرار می گیرد و سپس از دستکش برای حرکت در یک حرکت طولانی استفاده می شود. از آنجا که فرمول برای من کاملاً کف نمی کند ، از آنجا که قوام بسیار آبکی بود ، استفاده از آن آسان نبود. مدام درون ظرفشویی می چکید. بطری پیشنهاد می کند که تکان نخورد ، اما فکر می کنم کمی تکان دادن می تواند قوام کف درست داشته باشد.

از آنجا که محصول نیازی به آبکشی ندارد ، راهنمای رنگی ندارد. این باعث می شود که برنامه ، حتی برای یک متخصص برنزه کردن ، کمی مشکل ایجاد کند. من معمولاً از راهنمای رنگ استفاده می کنم زیرا در غیر این صورت ، من همیشه یک وصله را از دست بده با این محصول هیچ تفاوتی نداشت. قطعاً وصله های مخصوصاً مچ دستم را از دست داده ام. با گفتن این موارد ، من فکر می کنم خیلی بهتر برای برنامه بعدی ام آماده می شوم ، و جنبه بدون شستشو قطعاً فقدان راهنمای رنگ را ارزشمند می کند.

نکته جالب دیگر در مورد آب دباغی این است که به لطف قوام آبکی آن کمی طولانی می شود و باعث می شود این محصول بسیار مقرون به صرفه تر از سایر محصولات برنزه کننده موجود باشد.

به طور معمول ، وقتی صحبت از برنزه شدن صورتم می شود ، از قطره های برنزه کننده اضافه شده به مرطوب کننده استفاده می کنم. اما کنجکاو شدم که ببینم کف چگونه روی صورت من کار می کند و می توانم گزارش دهم که خیلی خوب کار کرده است. از آنجا که آب بسیار سبک است ، مانند برخی از فرمول های تقلبی جعلی احساس سنگینی یا خفقان نمی کند. همانطور که گفته شد ، من واقعاً ماسک خواب Bondi Sands Pure Self Tanning Sleep را (15 پوند) عاشق صورتم دوست دارم.

حداقل ممکن است نتایج حاصل از Pure Self Tan Foaming Water چشمگیر باشد و من انتظار نداشتم که آن را به اندازه خودم دوست داشته باشم. برای تسلط بر برنامه و اطمینان از عدم وجود هیچ گونه وصله ، قطعاً چند تلاش لازم است ، اما از آنجا که فرمول راهنمای رنگ بدون شستشو و صفر دارد ، در صورت داشتن یک یا دو ردیف ، لمس آن بسیار آسان است . این رنگ فوق العاده طبیعی است و طبق وعده داده شده در کمتر از شش ساعت ایجاد می شود و در 24 ساعت آینده به ظرافت بیشتری ادامه می یابد. رایحه بسیار ظریف بود – قطعاً بدون بو نبود ، و رنگ برنزه کردن بیسکویت هنوز هم وجود داشت – اما بوی آن کمتر از بقیه موهای خود برنزه کننده ای بود که امتحان کردم. همچنین هنگام استفاده از آن کمی چسبناک بود ، اما فقط خیلی کم و دوباره کمتر از اینکه یک محصول سنتی برنزه کننده موس باشد.

در مجموع ، اگر به دنبال یک برنزه فوق العاده طبیعی به نظر می رسید بدون اینکه بخواهید آن را بشویید ، من باید با TikTok در این مورد موافقت کنم – Bondi Sands Pure Self Tan Foaming Water (16 پوند) ممکن است فقط بلیط شما برای یک درخشش مصنوعی کامل امسال باشد.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / Tori Crowther

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>