Boots UK شریک رسمی زیبایی جزیره لاو برای سال 2021 است

[ad_1]

از ITV StudiosLove Island: SR5: Ep1 در ITV2. تصاویر: امی و امبر اولین کسانی هستند که وارد ویلا می شوند. این عکس (C) ITV Plc است و فقط برای اهداف تحریریه مستقیماً در ارتباط با برنامه یا رویداد ذکر شده در بالا قابل تولید است. ، یا ITV plc.  هنگامی که توسط ITV plc Picture Desk در دسترس قرار گرفت ، این عکس فقط تا زمان انتقال می تواند یکبار تولید شود [TX] تاریخ و هیچ هزینه تولید مثل دریافت نمی شود.  هرگونه استفاده بعدی ممکن است هزینه ای را متحمل شود.  این عکس نباید دستکاری شود [excluding basic cropping] به روشی که باعث تغییر ظاهر بصری شخصی شود که توسط ITV plc Picture Desk مضر یا نامناسب شناخته شده است.  این عکس نباید بدون مجوز کتبی صریح و روشن ITV Picture Desk برای هر شرکت ، نشریه یا وب سایت دیگری ارسال شود ، یا بایگانی دائمی شود.  شرایط و ضوابط کامل در وب سایت www.itv.com/presscentre/itvpictures/terms در دسترس است برای اطلاعات بیشتر با این آدرس تماس بگیرید: james.hilder@itv.com / 0207 157 3052

پس از یک انتظار طولانی ، جزیره عشق سرانجام تابستان امسال به صفحه نمایش ما بازمی گردد (ما هنوز تاریخ مشخصی نداریم ، اما می دانیم که خیلی زود این اتفاق می افتد) و ما نمی توانستیم یک شریک عالی تر “احساس خوب” از Boots را در سر داشته باشیم. Boots UK شریک رسمی زیبایی در نمایشگاه ITV 2 است ، و تمام محصولات زیبایی ، نظافت و مراقبت از آفتاب را که می توانند آرزو کنند – از مارک هایی مانند Fenty Beauty ، KVD Beauty و MAC Cosmetics – در اختیار مردم جزیره قرار می دهد.

هر چند فقط شرکت کنندگان نمی توانند از آن لذت ببرند. بینندگان همچنین می توانند منتظر محتوای اختصاصی Boots ، از جمله “Beauty Hut Tutorials” و استفاده از محصولات زیبایی مورد علاقه ساکنان جزیره باشند. اگر می خواهید برخی از برترین گزینه های آنها را بدست آورید ، Boots خرید همه محصولات را از طریق جزیره عشق برنامه در یک مرکز اختصاصی Boots. علاوه بر این ، برای جشن همکاری حماسی ، Boots تبلیغات و پیشنهادهایی را در طول تابستان در سراسر انتخاب عظیم نام تجاری زیبایی خود اعلام می کند.

پیتر مارکی ، مدیر ارشد بازاریابی بوتس ، گفت: “چکمه ها همه چیز در مورد جشن سرگرمی ، دوستی و دیدار مجدد این تابستان است و ما خوشحالیم که” احساس خوب شریک زندگی “در Love Island هستیم. “جزیره عشق مترادف با تابستان شده است و به عنوان پربیننده ترین برنامه برای افراد 18 تا 34 ساله ، این مشارکت به ما فرصتی بی نظیر می دهد تا سر این جمعیت جمعیتی جوان را برگردانیم. و با بیش از 50 راه اندازی زیبایی جدید در سال گذشته ، ما مطمئن هستم که آنها چیزی برای آنها پیدا خواهند کرد. ”

در 24 ماه گذشته ، به عنوان بخشی از “اختراع زیبایی” عظیم ، Boots واقعاً بازی خود را افزایش داده است ، صدها مارک جدید را در فروشگاه و آنلاین از جمله Nars ، Huda Beauty ، Laura Mercier و اخیراً معرفی کرده است ، دکتر جارت + ، سعادت ، متحدین پوست و اما هاردی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>