Boy Smells’s Fine Fragrances وارد انگلستان در Space NK می شود

[ad_1]

Boy Smells ، کمپانی بسیار جنجالی شمع سازی با جنسیت ، این ماه پراید را بزرگ جشن می گیرد. این مارک – که توسط شرکای آن متیو هرمان و دیوید کین تاسیس شده است – نه تنها 100000 دلار به The Trevor Project ، سازمان پیشگیری از خودکشی و مداخله در بحران آمریکا برای جوانان LGBTQ + کمک مالی می کند ، بلکه همچنین اولین رایحه های خوب خود را نیز به بازار عرضه می کند ، Boy Smells Cologne de Parfum ، اینجا در انگلستان از طریق Space NK.

از ابتدای نام تجاری ، هرمان و کین – که با شلاق زدن شمع و رایحه در آشپزخانه خانه خود در لس آنجلس شروع به کار کردند – می خواستند عطر و اشیا int صمیمی را فراتر از باینری جنسیت کشف کنند. برای اولین بار ، آنها آن را پسر بو می نامیدند و آن را در یک جعبه صورتی بسته بندی کردند ، که آنها توضیح دادند سبک آیا آنها “با هدف اختصاص جنسیت بو” سرگرم کننده بودند.

از همه مهمتر ، کاری بود که آنها با رایحه شمع ها انجام می دادند. در طول تاریخ ، عطرها و شمع های معطر به عنوان “برای آقایان” و “برای زنان” به بازار عرضه می شده است ، همچنین نت هایی که در آن رایحه های خاص جنسیت استفاده می شود نیز به عنوان دسته های مردانه (مشک ، توتون و وتیور) یا زنانه (اساساً) دسته بندی می شوند. هر نوع گل یا میوه ای). با شمع های Boy Smells ، هرمان و کین می خواستند خطوط جنسیتی را با ترکیب نت های سنتی مردانه با نت های سنتی زنانه محو کنند و رایحه هایی ایجاد کنند که نه تنها نشان دهنده هویت مدرن مردم باشد ، بلکه همچنین هر زمان که شمع این مارک را روشن می کنید یک “هویت-” تأیید لحظه “.

این زوجین با همان هدف تار کردن خطوط جنسیتی و کاوش در هویت به پنج عطر در محدوده Cologne de Parfum نزدیک شدند. آنها اصطلاح “جنسیت” را برای توصیف این مجموعه ابداع کردند ، بدین معنی که هر ادوارد ساخته شده بود تا تمام قسمتهای مختلف طیف جنسیتی را در بر بگیرد. هرمان از طریق اعلامیه مطبوعاتی گفت: “در Boy Smells ما دیدگاه وسیع تری از هویت را پذیرفته و همه را تشویق می كنیم تا خود واقعی خود را تابش دهند.” هنگامی که این دامنه در ماه مارس در ایالات متحده راه اندازی شد ، او به آمریکایی گفت Vogue، “ما واقعاً می خواهیم رایحه هایی را ایجاد کنیم که مردانه و زنانه را با هم مخلوط کند ، همانند هویت مشتریان ما پیچیده و لایه لایه باشند و هویت مدرن را از طریق ساختارهای بویایی منعکس کنند.”

رایحه های Cologne de Parfum با همکاری عطر ساز Jérôme Epinette ایجاد شده است ، که با کار با مارک های عطر و طعم خوب ، ایجاد رایحه برای Byredo ، Floral Street ، Vilhelm Parfumerie ، Ellis Brooklyn و Atelier Cologne بیگانه نیست و نام چند عطر را نیز برای او ذکر می کند (او همچنین ، به اندازه کافی جالب ، یک عطر مشهور تولید کرد – از آریانا گراند تشکر از شما ، بعدی). اولین رایحه بوهای Smells از جمله: Rose Load ، Suede Pony ، Violet Ends ، Tantrum و Flor de la Virgen است که هیچ کدام را در میان مجموعه شمع های اصلی نخواهید یافت. هرمان به گفت: “من واقعاً دوست ندارم به گذشته نگاه كنم و بزرگترين بازيها را انجام دهم.” Vogue. “من نیازی به فقط بالا بردن رایحه های شمع موجود نمی دیدم. من فقط فکر کردم که ایجاد چیزی از جدید بسیار هیجان انگیز است.”

اپینت از طریق اعلامیه مطبوعاتی گفت: “ایجاد این عطرها یک چالش مهیج و خوشایند بود زیرا به من نوعی آزادی و خلاقیت که بیشترین الهام را از من گرفته است ، داده شد.” “این واقعاً به فکر نوآوری و کمی غیرمتعارف در مورد مواد تشکیل دهنده بود. من می خواستم یادداشت های کلاسیک مردانه و زنانه بگیرم و تا حدی آنها را براندازم تا چیزی مدرن تر ، اما همچنین چند وجهی تولید کنم ، بنابراین من واقعا می توانم با ایده” من ترکیب غیرمنتظره ای از جنگل ها ، fl خوراکی ها ، ادویه ها و میوه ها را کشف کردم و آنها را به روشی منحصر به فرد برای کمی آزمایش و در نهایت دستیابی به جملات معتبر و جسورانه بیان کردم که یک باز بودن را نشان می دهد ، اما همچنین چیزی است که می تواند برای فرد شخصی شخصی باشد با بسیاری از لایه های آن. “

Boy Smells’s Cologne de Parfum از 14 ژوئن به طور انحصاری در Space NK به فروش می رسد. به خواندن ادامه دهید تا هر پنج عطر زیبا ، منحصر به فرد و جنسیتی را کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>