Bridgerton: پیشنهادی از طرف اسپویلرهای کتاب آقایان

[ad_1]

BRIDGERTON ، از چپ: از چپ: لوک نیوتن ، ویل تیلستون ، کلودیا جسی ، روبی استوکس ، لوک تامپسون ، فلورانس هانت ، الماس آب اول '(فصل 1 ، قسمت 101 ، 25 دسامبر 2020 پخش شد).  عکس: لیام دانیل / نتفلیکس / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

با بریجتونتمدید برای فصل های سه و چهار ، این رسمی است که ما یک فصل را براساس آن خواهیم گرفت پیشنهادی از یک آقا، سومین کتاب از مجموعه رمان های جولیا کوین و داستان بندیکت ، برادر دوم ، یافتن عشق واقعی خود. البته ، به احتمال زیاد نسخه تلویزیونی فصل با کتابهای فرعی بیشتری برای شخصیتهای فرعی و عمق بیشتری برای بندیکت متفاوت از کتابها باشد ، زیرا این نمایش به طور انحصاری فقط روی دو شخصیت متمرکز نیست. . هنوز هم ، اگر کنجکاو هستید که بدانید در فصل سه چه انتظاری دارید ، برای برخی از اسپویلرهای بزرگ ادامه مطلب را بخوانید پیشنهادی از یک آقا!

با سوفی بکت ، سیندرلا تن آشنا شوید

قهرمان این کتاب شخصیت جدید دیگری به نام سوفی بکت است که دختر نامشروع ارل پنوود است. او از پدر و مادرش کاملاً آگاه است و ارل او را به عنوان “بند” خود در می آورد. متأسفانه برای سوفی ، ارل با آرامینتا ، یک “مادرخوانده ستمکار” ازدواج می کند ، اگر دو دختری دارد. هنگامی که ارل می میرد ، وصیت نامه او شامل یک روزنه است: اگر آرامینتا اجازه دهد سوفی تا 20 سالگی بماند کمک هزینه بسیار بیشتری دریافت می کند.

همه ما می دانیم که این داستان چگونه پیش می رود. سوفی مجبور به ماندن می شود ، اما به عنوان یک سیندرلا تمام عیار ، مجبور می شود که خدمتکار نامادری و خواهرزاده های خود شود. هر چند یک شب ، او موفق می شود دزدکی حرکت به توپ معروف لباس بازیگری لیدی بریجرتون برود. در آنجا ، او با هویت پنهان شده خود ، با بندیکت بریجرتون ملاقات می کند ، و آنها فورا با یکدیگر له می شوند. البته همه چیز به همین سادگی نیست.

دو سال بعد

دو سال از توپ می گذرد و بندیکت قسم خورده است که تنها زمانی ازدواج خواهد کرد که دوباره زن رمز و راز خود را از روی توپ پیدا کند. در همین حال ، سوفی توسط مادرخوانده خود بیرون رانده شده است ، او فهمید که او در این توپ شرکت کرده و مورد توجه بریجتون قرار گرفته است. سوفی مجبور می شود که به عنوان یک خدمتکار کار کند ، و او هنگامی که بندیکت را از پیشرفت ناخواسته پسر کارفرما نجات می دهد ، دوباره ملاقات می کند. او به او کمک می کند تا کار دیگری – کار برای مادرش – پیدا کند و فوراً با او ارتباط برقرار می کند ، اما متوجه نمی شود که او زن توپ است.

هرچه داستان پیش می رود ، بندیکت و سوفی بیشتر و بیشتر به هم می پیوندند ، زیرا بقیه بریجتون ها نیز به سوفی علاقه زیادی نشان می دهند. بندیکت کاملاً جذب او شده است ، اما نمی تواند عهد خود را رها کند و فقط از روی توپ با زن نقابدار ازدواج کند. بین خواسته وفا به این نذر و اینكه او در آن زمان خادم است (و بنابراین مناسب نیست) ، تصمیم می گیرد به جای او از سوفی بخواهد كه معشوقه او شود. همانطور که انتظار داشتید پیش می رود. سوفی که خود نامشروع است ، مطلقا علاقه ای به داشتن فرزندانی ندارد که همان ننگ را متحمل شوند ، حتی اگر احساسات او نسبت به بندیکت حتی بیشتر می شود.

چگونه پیشنهادی از یک آقا پایان می یابد؟

بندیکت که به هیچ یک از زنان “مناسب” به عنوان عروس به او پیشنهاد نشده بود ، سرانجام با خودش اعتراف کرد که اگر می توانست ، احتمالاً با سوفی ازدواج می کرد. هنگامی که وی به معضل خود به مادر اشاره می کند (بدون اشاره مستقیم به سوفی) ، ویولت به او قول می دهد که اگر او تصمیم به ازدواج با شخصی از یک طبقه اجتماعی دیگر بگیرد هرگز از او عصبانی نخواهد شد. او که هنوز به این مکالمه فکر می کند ، با بقیه اعضای خانواده اش درگیر یک بازی پنهان کاری با سوفی است. وقتی او را با چشم بند دید ، سرانجام متوجه می شود که او زن نقابدار توپ است و به هویت و عقب ماندگی خود اعتراف می کند.

بندیکت عصبانی است و سوفی تصمیم می گیرد استعفا دهد و خانه را ترک کند. هرچند که آنجا را ترک می کند ، نامادری سوفی او را متهم می کند ، او را به دزد بودن متهم می کند و او را به زندان می کشانند. وقتی بریجتون از طریق گزارشی از لیدی ویستلداون فهمیدند ، برای نجات وی از زندان ، جایی که آرامینتا آنجا است و او را مورد تمسخر قرار می دهد ، حرکت می کنند. در فاصله ورود بریجورتون ها و یک لحظه حیرت انگیز حمایت از یکی از خواهرخوانده های او ، پوسی ، سوفی بی گناه شناخته شده است – و پوزی حتی نشان می دهد که مروارید برای سوفی جهیزیه گذاشته بود که آرامینتا به جای آن برای خودش نگه داشته است.

ویولت با آرامش آرامینتا را به نابودی تهدید می کند مگر اینکه موافقت کند که مانع راه سوفی و ​​بندیکت نشود. او همچنین از پوسی دعوت می کند تا زمانی که دوست دارد با آنها بماند تا او را از خشم آرامینتا دور کند. سوفی با بندیکت به خانه برمی گردد ، جایی که او برای او حمام گذاشته است و آنها شب عروسی آینده خود را شروع می کنند. آنها ازدواج می کنند ، و در پایان نامه هفت سال بعد ، می فهمیم که سوفی چهارمین فرزندشان را باردار است. و در آخرین لحظات ، لیدی ویستلداون – هنوز ناشناس – با خود فکر می کند که از اینکه ویستلون شود خسته شده است و قول می دهد از آن به بعد خودش باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>