BTS حرکات دست جدید را در اسکیت نمایش خنده دار اواخر به اشتراک می گذارید

[ad_1]

از مفهوم نمایش مد تا آهنگ های برتر خود ، BTS دلایل زیادی را برای دوست داشتن در سراسر جهان به آنها می دهد ، و آنها اغلب این عشق را به صورت یک حرکت دست قلب کوچک برمی گردانند. برای تکرار آن ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که انگشت شست و اشاره گر خود را با یک زاویه و صدا خراب کنید! در طول یک بخش روشن نمایش اواخر با استفان کولبرت در 25 مه ، گروه به هم پیوست تا چند حرکت دست غیرمعمول دیگر را در یک اسکیت خنده دار به نمایش بگذارد. “برحذر بودن [of] گوشهای دو اسم حیوان دست اموز “، V در حالی که دستهایش را پشت سر Junkook بالا می برد با صدای ضربتی می گوید.” راهنما! آن مرد چوب پوگو مرا دزدید ، “جیمین می گوید ، در اصل یک صحنه کامل فیلم را با دستانش بازی می کند.

در پایان ویدئو ، کل گروه یک ژست دست را برای نشان دادن تک آهنگ جدید خود “Butter” نشان دادند که در واقع به نظر می رسد شما با انگشتان خود یک تکه نان تست را کره می کنید. در حالی که بیشتر نمادهای دست زبان اشاره واقعی نیستند ، اما خندوانه خلاقانه هستند و شخصاً می توانم علامت پیتزا V را بخوبی ببینم. به خواندن ادامه دهید تا همه حرکات دست مورد علاقه ما (و سال برانگیزترین ها) را از جیمین ، جونگکوک ، وی ، سوگا ، آر ام ، جی هوپ و جین مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>