Bukky Bakray ، BAFTA’s 2021 Rising Star Winner را بشناسیداکنون همه نگاهها به Bukky Bakray است که در 11 آوریل به عنوان درخشان ترین ستاره در حال ظهور بریتانیا در جوایز EE BAFTA Film امسال اعلام شد – و این دلیل خوبی دارد. او در فیلم Netflix 2019 بازی کرد ، سنگ، به عنوان شخصیت اصلی Shola (نام مستعار در فیلم Rocks) ، یک دختر جوان نیجریه ای-بریتانیایی که مادرش او و برادر کوچکترش را به خاطر زندگی روحی خود رها کرده است.

حرف زدن با روزنامه گاردین کوثر علی ، بازیگر همکارش ، در مورد نقش خود به عنوان بهترین دوست باکرائی در این فیلم گفت که “این یک فیلم قدرتمند و قدرتمند است. این نشان می دهد مردم چه چیزی را پشت سر می گذارند – چگونه به زنان رنگین پوست یاد می دهند که بیرونی سخت داشته باشند. اما سفر راکس و همه چیز او از بین می رود و چقدر قدرتمند است و دوستان در کنار او هستند … زیباست. ” این فیلم که برنده جایزه انتخاب بازیگران در مراسم BAFTA شد ، نمایشی دلخراش از دوستی زنان است و در واقع اولین بازیگری باکرای بود.

به خواندن ادامه دهید تا بدانید که همه چیز درباره این بازیگر جوان چیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>