Bukky Bakray ، BAFTA’s 2021 Rising Star Winner را بشناسید

[ad_1]

اکنون همه نگاهها به Bukky Bakray است که در 11 آوریل به عنوان درخشان ترین ستاره در حال ظهور بریتانیا در جوایز EE BAFTA Film امسال اعلام شد – و این دلیل خوبی دارد. او در فیلم Netflix 2019 بازی کرد ، سنگ، به عنوان شخصیت اصلی Shola (نام مستعار در فیلم Rocks) ، یک دختر جوان نیجریه ای-بریتانیایی که مادرش او و برادر کوچکترش را به خاطر زندگی روحی خود رها کرده است.

حرف زدن با روزنامه گاردین کوثر علی ، بازیگر همکارش ، در مورد نقش خود به عنوان بهترین دوست باکرائی در این فیلم گفت که “این یک فیلم قدرتمند و قدرتمند است. این نشان می دهد مردم چه چیزی را پشت سر می گذارند – چگونه به زنان رنگین پوست یاد می دهند که بیرونی سخت داشته باشند. اما سفر راکس و همه چیز او از بین می رود و چقدر قدرتمند است و دوستان در کنار او هستند … زیباست. ” این فیلم که برنده جایزه انتخاب بازیگران در مراسم BAFTA شد ، نمایشی دلخراش از دوستی زنان است و در واقع اولین بازیگری باکرای بود.

به خواندن ادامه دهید تا بدانید که همه چیز درباره این بازیگر جوان چیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>