Cardi B و Normani در موزیک ویدیوی “Wild Side” موهایشان تا مچ پا وجود دارد – به عکسها مراجعه کنید

[ad_1]

از زمان شنیدن تک آهنگ “انگیزه” ، افراد خیلی صبرانه منتظر آن نبودند نرماني تا اولین آلبوم خود را منتشر کند. متأسفانه ، ما هنوز یک تاریخ رسمی برای افت نداریم ، اما با توجه به تحولات اخیر ، این احساس را داریم که مدتها منتظر نخواهیم ماند. در 16 ژوئیه ، این خواننده تک آهنگ جدید خود را با نام “Wild Side” به همراه موزیک ویدیو منتشر کرد که البته شامل برخی از زیبایی های درجه یک زیبایی است. گرچه انتخاب یک صحنه مورد علاقه دشوار است ، اما یک صحنه خاص ، که در آن موهای Normani تقریباً به کف می رسد ، ما را مجبور می کند که خواننده را راپونزل سیاه خود معرفی کنیم.

لحظات خیره کننده بسیار زیادی در این ویدئو وجود داشت ، اما یال مایل مورد نظر در آیه های Cardi B ظاهر می شود. این جفت ها بیشتر برهنه به نظر می رسند و برخی از اینچ موهای مو کاملاً مچ پا را دنبال می کند. این دو در آغوش می گیرند در حالی که رپر برونکس مهارت خود را تحویل خطوط می دهد و دوربین بین عکسهای نمای نزدیک جلو و عقب می رود و بیشتر زاویه های عقب را می کشد و زیبایی آنها را از هر منظر به تصویر می کشد.

با مجوز از YouTube / @ Normani

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>