Cardi B و Offset Wear Matching Short Camo و Birkin Bags

[ad_1]

Cardi B و Offset ، که در حال حاضر در انتظار نوزاد شماره دو هستند ، در حال خرید در LA با تزئینات استتار از لبه انگشتان دیده شدند. این دو در Gallery Dept. ، مارک خنثی جنسیتی که توسط Josué Thomas تأسیس شد ، مجهز شدند. هر قطعه تغییر یافته از برچسب به خودی خود یک کار هنری است و منصفانه است که بگوییم کاردی و افست لباس هایشان را به درستی انجام دادند.

شلوار کموی ناراحت و مطابق خود را با کیف های Hermès Birkin تطبیق دهید – افست فقط یک لمس بزرگتر از Cardi است – آنها هر دو لوازم جانبی رنگارنگ را انتخاب کردند و Cardi با صندل های کویل Bottega Veneta ، حلقه های بزرگ ، دستبندهای بزرگ و عینک آفتابی بدلیجات ظاهر خود را به پایان رساند.

گرچه نمی توانید جداگانه دقیق آنها را به کمد لباس شخصی خود اضافه کنید (اگرچه گالری بخش شعله ور رنگ آمیزی دارد) ، ما گزینه های مشابهی را یافتیم تا بتوانید سبک آنها را بپوشید ، با SO خود بپوشید یا فقط خودتان لباس بپوشید. BTW ، کیف پول کامو هرمس در یک نقطه با افزایش 10 هزار پوندی فروخته شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>