Cardi B کلاه گیس با رنگ سبز آبی با نکات مشکی و مطابقت با آرایش چشم می پوشد – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

اگر ما بیش از دو روز بدون برجسته برویم کاردی بی مو یا لحظه آرایش ، من معمولاً متقاعد می شوم که اشتباهی رخ داده است. خوشبختانه ، فقط چند روز پس از معرفی موهای بلند مچ پا از موزیک ویدئو “Wild Side” با نورمانی ، کاردی با یک کلاه گیس خیره کننده دیگر ، یک شماره آبی و سبز ، با یک سورپرایز کوچک جالب در پشت برنامه قرار دارد.

کاردی در ویدئویی که در 19 ژوئیه برای خوراک اینستاگرامش ارسال شده بود ، قبل از قطع شدن ویدیو ، آهنگ جدید را در یک راه پله با لباس کف کف مشبک لب زده و نشان می دهد تا او را با یک بیکینی سیاه و سفید ثبت کند (با آن دست انداز شیرین کودک در معرض نمایش کامل). وقتی کلاه گیس را از پشت و پهلو کاملاً می بینید ، متوجه می شوید که رنگ سبز آبی در نکات سیاه و سفید متناسب با لباس شنا محو می شود.

و ، از آنجا که کاردی در مورد این موارد یک بیننده واقعی است ، او آرایش آبی و سبز متناسب را روی چشمان خود قرار می دهد تا لباس و کلاه گیس را تکمیل کند. که توسط هنرمند دست راست کاردی Erika La ‘Pearl اعمال شده است ، بیشتر شامل محصولات آزمایشگاه Pat McGrath (همانطور که انتظار می رود) ، از جمله Astral Nocturnal Nirvana Eye Quad ، پالت چشم Mothership IV Decadence و مداد چشم Ultra Glide Permanent در قهوه Blk.

این کار را به کاردی بسپار تا موهایش را به لباسش و آرایشش را با بیکینی اش هماهنگ کند (آه ، و عینک آفتابی و کفش). به راستی ، توجه کاردی به جزئیات بسیار شدید است ، این ویدیوی دقیقه ای می توانست به تنهایی ویدئوی “Wild Side” باشد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.


موهای مشهور بیشتر:


اکنون ، روال زیبایی 10 دقیقه ای هالزی را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>