Cardi B یک ویدیوی بدون آرایش را با PSA در اینستاگرام به اشتراک می گذارد

[ad_1]

Cardi B امروز بعد از ظهر در اینستاگرام برای شنیدن پیامی در مورد عدم آرایش آرزو كرد و احتمالاً یكی از مهمترین مواردی است كه ما در طول روز شنیده ایم. در 9 فوریه ، رپ “Up” ویدئویی از خود را 20 دقیقه پس از بیدار شدن از خواب و بدون آرایش به اشتراک گذاشت و در آن ، او به چند ترول آنلاین خطاب می کند که در گذشته عکس های پاپاراتزی از چهره برهنه او را انتقاد کرده اند.

وی گفت: “این من بدون آرایش هستم.” “بدون فیلتر – شما می توانید تمام لکه های کوچک صورت من را ببینید. می بینید که لب های من شکفته است.. من حتی موهایم را مسواک نزدم.” کاردی اضافه کرد که او حتی وقتی کاملاً جلب توجه نمی کند احساس اعتماد به نفس می کند و عادت فوق العاده بد اینترنت را در تلاش برای تحقیر زنان هر زمان که احساس خوبی نسبت به خودشان دارند یا در پوست خود احساس راحتی می کنند صدا زد.

وی گفت: “هر وقت یک عوضی احساس خوبی می کند … وقتی همه آنها را در حال انجام کارهای خوب می بینید ، سعی می کنید اعتماد به نفس خود را پایین بیاورید.” “این دیگر بر روی من کار نمی کند.” وی این ویدئو را با روشن ساختن اینکه خوشحال است هرچه متنفر از او بگوید خوشحال است و صادقانه نمی توانیم بیشتر با پیام او موافق باشیم.

کاردی بی هرگز از به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم از خودش بدون آرایش خجالتی نبوده است ، اما آخرین ویدیوی او باعث شده است که ما از واقعی بودن او بیشتر قدردانی کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>