Cardi B’s Daughter Kulture یک آرایش انتزاعی زیبا برای او ایجاد کرده است – دیدن عکس ها

[ad_1]

فقط سه شنبه بود که کاردی بی به ترول ها تکه ای از ذهنش را به خاطر تلاش برای ایجاد احساس بد در مورد چهره بدون آرایش خود می داد. او به جهانیان اعلام کرد که او اطمینان ناپذیری دارد ، خواه چهره ای کامل از آرایش هنرمندانه استفاده کند یا اصلاً ندارد. و اکنون می توانید “پوشیدن آرایش با استفاده از کودک نوپا” را نیز به آن لیست اضافه کنید.

روز چهارشنبه ، کاردی بی چند کلیپ در داستان اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که در آن او برای انجام آرایش خود دراز کشیده است ، نه توسط آرایشگر ارکا لا ‘پرل ، بلکه توسط دو سال و نیم دختر پیر ، فرهنگ. در فیلم سلفی رو به جلو ، می بینیم که دست کوچک ناز Kulture وارد قاب می شود تا ظاهری کاملاً آوانگارد و انتزاعی ایجاد کند.

اینستاگرام / کاردی بی

این ویدئو با کاردی شروع می شود که قبلاً ناهموار و در سایه ای تیره و تیره که با تی شرت او مطابقت دارد پوشانده شده است. این لکه ها را در سراسر پلک ها و روی بینی و لب هایش لکه دار کرده است – اما فقط تا حدی. این رنگ با رنگ قرمز روشن تکمیل می شود که فضای زیادی از درب را که هنوز توسط بنفش اشغال نشده است ، پر می کند ، همچنین روی گونه ظاهر می شود و در یک ابرو مخلوط می شود.

Kulture با استفاده از یک مداد رنگی سبز به رنگ آهک ، با استفاده از یک روش کاربردی کاملاً قاطع ، رنگ نامتقارن بیشتری را به درهای Cardi اضافه می کند. از نگاه ظاهری ، بالشی که خواننده رپ روی آن قرار گرفته نیز آرایش خود را به پایان رسانده است.

اینستاگرام / کاردی بی

“زیبا به نظر می رسم؟” کاردی می پرسد.

بعد از مکث ، کولتور جواب می دهد ، “من این آرایش را نمی خواهم.”

کاردی ، با صبر و حوصله یک قدیس ، فقط می تواند “خوب” بگوید و ضبط را متوقف کند.

اینستاگرام / کاردی بی

همانطور که از پست های شیک در حساب کاربری اینستاگرام خودش با بیش از یک میلیون فالوئر مشخص است ، کولتور در حال حاضر غرق در زیبایی و مد است. کاردی همچنین به طور مرتب دستور العمل مورد استفاده برای ماسک مو DIY را که برای دخترش درست می کند ، به اشتراک می گذارد. حتی پدر افست هم مشغول انجام موهای ناز و کلفت Kulture شده است. جای تعجب نیست که او به آرایش علاقه نشان داده است ، اما ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم که آیا کاردی به او اجازه می دهد تا روی صورتش آزمایش کند.


جلسات آرایش بیشتر مامان و من:


اکنون برنامه آرایش 10 دقیقه ای زارا لارسون را تماشا کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>