Chanel اولین بار برنزر کرم Les Beiges خود را در Deep Bronze آغاز کرد

[ad_1]

از هر آرایشگر حرفه ای در مورد برنز کرمی Chanel’s Les Beiges س Askال کنید ، و آنها به شما خواهند گفت که این یک محصول آرایشی تقریباً عالی است … به جز یک مورد مهم. این فقط در یک سایه تیره قابل استفاده برای افرادی با رنگ روشن تا متوسط ​​است – واقعیت ناامیدکننده ای که باعث شد بسیاری از آرایشگران وقتی ما با آنها صحبت می کنیم در توصیه آن تردید کنند. یعنی تا الان پس از سالها فرمول بندی در آزمایشگاه ، سرانجام هنگامی که بیش از یک دهه پیش راه اندازی شد ، نام تجاری سایه تیره تری را ایجاد کرد که در ابتدا “The Bronzing Makeup Base” نامیده می شد. نام و فرمول محصول شاخص در تابستان سال 2020 به روزرسانی شد. و دقیقاً یک سال بعد ، سایه جدید ، Chanel’s Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream در Deep Bronze (43 پوند) ، به قفسه های زیبایی برخورد می کند.

آنچه همیشه آرایشگران را جذب فرمول کرم برنز می کند ، این است که کاملاً طبیعی به نظر می رسد روی پوست. کی مونتانو ، آرایشگر اهل لندن به POPSUGAR گفت: “برونزر همیشه محصولی بود که مردم آن را دوست داشتند یا از آن متنفر بودند و به نظر من این به چند دلیل است.” (او همچنین یک سفیر زیبایی شانل است.) “برنامه ای که ما اغلب می بینیم بسیار سنگین است و اغلب خیلی از رنگ طبیعی پوست کسی دور است. بسیاری از محصولات خود از سایه های مایل به سفال قدیمی 80s استفاده نکرده اند ، که برای یکنواخت بودن بسیار متراکم هستند. بنابراین تعجب آور نیست که بسیاری از افراد به وضوح رفتار کنند.

از طرف دیگر ، کرم برنزینگ Healthy Glow Chanel’s Les Beiges همیشه “سازگاری کاملاً متفاوتی داشته و برنز دیگری مانند آن وجود ندارد” ، مونتانو توضیح داد. “این ماده بدون چرب بودن خامه ای است ، بنابراین ماندگاری بالایی دارد ، پودر نیست ، بنابراین ظاهر آن بیش از حد مات و خشک به پوست نمی دهد و کاملاً صاف است ، که اطمینان حاصل می کند که یک کاربرد یکنواخت نیز حاصل می شود. بدون یک طرفدار. فرمول متمایز بسیار ظریف تر است ، که ترکیب آن را آسان تر می کند. شما می توانید به تدریج آن را ایجاد کنید ، بنابراین اشتباه نمی کنید. ”

مونتانو رنگ تیره جدید را سایه ای برنز عمیق توصیف می کند که حاوی مقدار بسیار ظریف براق کننده ای است و به پوست جلوه ای سالم می دهد. و هنگامی که از او سوال شد که برای کدام رنگ پوست مناسب است ، مونتانو پاسخ داد که “این برای پوست های تیره از عمیق تا عمیق بهتر است ؛ برای رنگ های پوستی از نور متوسط ​​تا تیره ، من Soleil Tan Bronze را توصیه می کنم”.

صرف نظر از اینکه از سایه استفاده می کنید ، وقتی نوبت به استفاده از کرم برنز کننده Healthy Glow می رسد ، مونتانو پیشنهاد می کند که ابتدا با آماده کردن پوست خود با یک کانسیلر زیر چشم ، و پاک کننده پوست روی هر لکه ای که دارید با یک برس کوچک سبک “نقطه به نقطه”. پس از اتمام این کار ، “من دوست دارم از یک برس نرم ، گرد و بزرگ استفاده کنم ، که آن را دور برنز می چرخانم (به همین دلیل بسته بندی بسیار نبوغی است) و با حرکت به سمت پایین ، از کمی بالا (تقلید از جهت خورشید) “، مونتانو توضیح داد. “مسواک زدن مستقیم به لبه های صورت و گردن شما باعث درخشش سالم کرم برنزینگ طبیعی تر می شود. سپس ، کمی بیشتر روی شقیقه ها ، بالای ابروها و بالای میانه صورت و بینی خود اضافه کنید – این موارد نقاط بلند صورت شما ، بنابراین به طور معمول نور خورشید را می گیرد. ”

مونتانو همچنین دوست دارد از آن برای ظریف نشان دادن زیر استخوان گونه و خط فک استفاده کند. وی افزود: “و چشم ها و استخوان های ابرو خود را فراموش نکنید ، این یک درمان عالی برای بیرون آوردن رنگ چشم است که به عنوان یک سایه چشم زیبا دو برابر می شود.”

سایه جدید و عمیق مدتی طولانی است که مونتانا انتظارات بالای این برند را از هر محصولی که عرضه می کند ، جلب می کند. “وقتی شانل کاری را انجام می دهد ، آنها می خواهند آن را به درستی انجام دهند ، و در این حالت نتیجه سایه شگفت انگیز دیگری است که می تواند به یک دامنه امیدوار کننده و رو به رشد اضافه شود.” شاید تابستان سال آینده حتی سایه های Les Beiges بیشتری برای تحریک داشته باشیم.

منبع تصویر: شانل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>