Chanel برنامه Lipscanner را راه اندازی می کند ، یک ابزار جدید آزمایش VR Beauty

[ad_1]

هوش مصنوعی ، AR ، VR یا هر نوع واقعیت مجازی ، مفهوم جدیدی در صنعت زیبایی نیست ، اما مطمئناً یک ایده قابل توجه است. واقعیت مجازی همیشه مشتاقان و علاقه مندان به فن آوری شبکه ای از گمانه زنی ها و کنجکاوی ها را برانگیخته است و اینکه آیا تجربه غنی سازی مبتنی بر دیجیتال توسط مارک های عظیم مانند Nike و IKEA یا خانه های مد لوکس مانند Gucci و Louis Vuitton مورد آزمایش قرار گرفته است واقعیت یک مفهوم کاملاً جنجالی است که روش های سنتی خرید و تجربه محصولات را به یک روند انقلابی تبدیل می کند.

جای تعجب نیست که همه گیری به تسریع نوآوری دیجیتال در فضای زیبایی کمک کرده است. با بسته شدن موقت درهای مغازه های خرده فروشی در سراسر جهان ، مصرف کنندگان به صورت آنلاین رانندگی می کنند تا نیازهای زیبایی خود را تأمین کنند. برای کمک به سهولت تجربه خرید آنلاین ، خرده فروشان از فناوری هوش مصنوعی استفاده می کنند – و این در حال کار است. ارین اشمیت از Coresight Research به POPSUGAR گفت: “در ایالات متحده ، Ulta Beauty گزارش داد كه تعامل مصرف كننده با ابزار واقعیت مجازی GlamLab پنج برابر شده است.” “مدیریت در اوایل همه گیری (در ژوئن سال 2020) گزارش داد که ابزار GlamLab بیش از 19 میلیون آزمایش سایه دیده است”. و این فقط خرده فروشان زیبایی نیستند که به لطف فناوری آزمایش هوش مصنوعی رشد می کنند. از زمان راه اندازی ابزار Expert Shade مجازی iMatch در دسامبر 2019 ، Estée Lauder این فناوری را در بخشهای مختلف خود گسترش داده است و آخرین گزارش این برند فشار به سمت مرز دیجیتال را برجسته می کند. اشمیت تأکید کرد: “تلاشهای مجازی بیش از دو برابر تعامل ، و همچنین نرخ تبدیل و نگهداری بالاتر ، تعداد جلسات سه ماهه قبلی را در گزارش درآمد سه ماهه دوم 2021 ، مورخ 5 فوریه ، 2021 افزایش داد.”

از راحتی خانه خود ، اکنون می توانید به فناوری متکی باشید و در مورد رنگ بعدی مو تصمیم بگیرید ، 15 سایه سایه چشم را در 15 ثانیه ورق بزنید یا یک مجموعه رژ لب سفارشی را مطابق با رنگ دلخواه خود تنظیم کنید. با این حال ، Chanel با راه اندازی فناوری Lipscanner ، اولین اسکنر هوش مصنوعی که قادر به گرفتن هر تصویر است – یک عکس ، پست رسانه های اجتماعی ، مجله ، حتی شخصی که درست در آن ایستاده است ، تجربه امتحان مجازی را یک قدم جلوتر برد. پیش روی شماست – و آن را با یک رنگ لب از مجموعه گسترده این برند با بیش از 400 محصول لب مطابقت دهید.

شانل در 22 فوریه از جدیدترین فناوری خود برای دستگاه های IOS (که از طریق فروشگاه App اپل به صورت رایگان در دسترس است) رونمایی کرد که “ترکیب آرایش ما تجربه و تخصص “سدریک بگون ، مدیر آزمایشگاه تجربه متصل در عطرها و زیبایی های Chanel ، از طریق بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشت. با هوش مصنوعی تمام طیف لبهای شانل را به سر انگشتان مشتریانمان می آورد.”

با در نظر گرفتن رنگ پوست ، سن و فرم لب شما ، فناوری Lipscanner می تواند سایه و بافت دقیق هر تصویر فیزیکی یا دیجیتالی را که پیدا می کنید شناسایی و استخراج کند. در این برنامه ، می توانید بلافاصله رنگ مورد علاقه شما را اسکن کنید (مانند رنگ قرمز پر جنب و جوش کیف دستی شنل شنل در بالا) ، رژ لب مربوط به Chanel را کشف کنید و آن را امتحان کنید تا ببینید آیا فوراً مطابقت دارد یا نه. “شما می توانید از احساس امتحان محصول بر روی خود و ارتباط با تمایل اولیه خود به یک رنگ یا ظاهر لذت ببرید. خواه بخواهید احساس قدرتمندی ، اعتماد به نفس یا زیبایی بیشتری داشته باشید ، این نزدیکترین چیز به استفاده از رژ لب به صورت شخصی است”. گفت بگون.

فناوری اختراع شده Lipscanner نتیجه “آموزش الگوریتم فشرده” است ، که به همکاری بین استودیوی Makeup Creation Studio Chanel و تیم آزمایشگاه CX نیاز داشت. “با استفاده از ده ها هزار تصویر ، متخصصان زیبایی در کنار مهندسان برای آموزش الگوریتمی کار کردند که می تواند سایه لب و بافت دقیق هر تصویر فیزیکی یا دیجیتالی را یکپارچه شناسایی و” استخراج “کند تا نزدیکترین تطابق رنگ و بافت را پیدا کند” گفت: از طریق بیانیه مطبوعاتی “فناوری واقعیت افزوده این برنامه محصولات مربوطه را از هر روشی ارائه می دهد تا به مشتریان این امکان را بدهد که نزدیکترین تطابق را با رنگ و رنگی که دیده اند امتحان کنند.”

شانل تنها برند تسلط بر هنر هوش مصنوعی و AR نیست که به مصرف کنندگان کمک می کند تا از این تغییر جهت در تجارت الکترونیکی استفاده کنند. با همکاری YouCam ، MAC Cosmetics آینه های امتحان مجازی خود را در فروشگاه چهار سال پیش راه اندازی کرد ، اما در آگوست 2019 یک ابزار آزمایش AR مشابه را در وب سایت خود معرفی کرد تا با تقاضای دیجیتالی محوری شود. درو الیوت ، مدیر SVP و مدیر خلاق جهانی MAC Cosmetics ، به POPSUGAR گفت: “پیشنهاد آزمایش از فناوری واقعیت افزوده YouCam برای ایجاد شبیه سازی های واقع گرایانه بیش از 800 سایه از محصولات چشم ، لب و پایه ما استفاده می کند.” “ما در مورد اطمینان از صحت محصولات خود بسیار کوشا هستیم. ما یک فرایند تطبیق جامع برای درست کردن آن داریم ، که شامل ارزیابی دقیق Pantone از هر سایه ، یک نرم افزار تطبیق ، تنظیمات زنده هنرمند و یک صفحه آزمایش داخلی است. کارشناسان “.

این تمرکز بر ابزارهای خرید دیجیتال ، چه از طریق ابزار AI / AR و چه مشاوره آنلاین با متخصصان زیبایی یک برند ، چیزی است که پیش بینی کنندگان روند زیبایی معتقدند که برای ادامه آن وجود دارد – حتی پس از سرعت همه گیری. جنی گفت: “اکنون دریچه نوآوری در آزمایش های مجازی و مشاوره های دیجیتال و همچنین نمونه گیری پایدار باز است. انطباق سریع و تمایل به پذیرش مرز جدید در تعامل با مشتری ، مهمترین عامل در دستیابی و حفظ آن به مصرف کنندگان جدید است.” میدلتون ، مدیر WGSN Beauty ، یک شرکت پیش بینی روند زیبایی ، به POPSUGAR گفت. “بسیاری از مارک ها قبل از همه گیری ، با استراتژی های ارائه دهنده ابزار مجازی مشارکت راهبردی می کردند یا فناوری خود را توسعه می دادند ، اما اکنون این محصولات” خوب داشتن “به” ضروریات “فوری تبدیل شده اند”.

لیست مارک های دارای فناوری یا برنامه های آزمایش مجازی فقط در حال رشد است. Redken دارای Virtual Shade Selector است که به شما اجازه می دهد یکی از 70 سایه رنگ موی مختلف این برند را با گرفتن عکس یا بارگذاری یکی امتحان کنید. بسته نرم افزاری مو و آرایش L’Oréal Paris تعداد زیادی از محصولات را برای آزمایش به شما پیشنهاد می کند از جمله رژگونه ، خط چشم ، سایه چشم ، رژ لب و رنگ موی دائمی ، در حالی که “آینه جادویی” مجازی Charlotte Tilbury به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا از دوربین های تلفن خود برای بازی با سایه ها و سبک های مختلف آرایش قبل از خرید. با وجود مارک هایی مانند Lancôme ، Nars و OPI ، جای تعجب نیست که در مقیاس جهانی ، ایده آزمایش محصول IRL ممکن است روزی به گذشته تبدیل شود.

در حالی که می توانیم به وضوح توجه داشته باشیم که آزمایش مجازی در حال تازه شدن است ، اما در کنار هم قرار دادن این فناوری در مقابل دقت و صحت بسیار مهم است. میدلتون گفت: “در دسترس بودن آزمایش های AR قطعاً به افزایش فروش کمک می کند – داده های اخیر نشان داد که تعامل با محتوای AR 94 درصد نرخ تبدیل بالاتر از موارد بدون آن است – اما دستیابی به فناوری مناسب نکته اساسی است.” “هنگامی که محصولات مجازی به صورت صف آرایی قرار نمی گیرند یا به درستی در چهره ظاهر نمی شوند ، ModiFace دریافت که 22 درصد در نرخ تبدیل کاهش یافته است.” این جایی است که Chanel Lipscanner خود را با استاندارد های دقیق و دقیق پیش می برد تا صحت و صحت فن آوری قالب گیری به ساختار لب مشتری را تضمین کند ، نه اینکه فقط رنگ را در منطقه تعیین شده قرار دهد. سرعت و تجزیه و تحلیل آن چیزی است که این فناوری معتبر را متمایز می کند ، قدرت VR را که از نظر سازگاری سالها جلوتر بود تنها چند لحظه دورتر منجنیق می کند.

آینده برای فناوری مجازی رنگارنگ به نظر می رسد.

منبع تصویر: شانل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>