Chanel عطر شماره 5 را با فروشگاه پاپ آپ لندن جشن می گیرد

[ad_1]

Chanel جشن تولد 100 سالگی عطر افسانه ای N ° 5 خود را می گیرد مانند بسیاری از ما پس از نزدیک به یک سال قفل و مهمانی های بزرگنمایی ، تولد خود را جشن می گیریم: بزرگ. در ماه مه ، خانه مد فرانسه یک سری فیلم ایجاد کرد که اهمیت فرهنگی و معنوی “مشهور” را در جهان مورد بررسی قرار داد و این واقعیت را برجسته کرد که پس از 100 سال Chanel No.5 اساساً یک شخص مشهور است. و در این ماه ، مجموعه شماره 5 قابل چاپ و قابل تحسین همراه با تجربه حضوری همه جانبه در Selfridges لندن را راه اندازی کرد.

منبع تصویر: شانل

مجموعه 17 پارچه Chanel Factory 5 رایحه نمادین را در بسته بندی مختلف اشیا mund معمولی خانگی مشاهده می کند – همه آنها در بسته بندی سیاه و سفید عطر و بوی عطر پوشانده شده است. با اشاره به جنبش Pop Art در دهه 60 ، این مارک قرص های حمام شماره 5 را در یک قوطی چای ، ژل دوش در یک قوطی رنگ و روغن بدن یک نوع بورت قرار داد. این محدوده همچنین شامل چند مورد غیر زیبایی است که مطمئناً سریع به فروش می رسند ، مانند یک بطری آب شیشه ای با عنوان “No.5 L’eau” و شیک ترین نوار بسته بندی که تاکنون دیده ایم.

همه این کالاهای سطح بالا و روزمره نه تنها برخی از آب نبات های جدی و لوازم تزئینی اینستاگرام را برای خانه های ما فراهم می کنند (که قلع چای Chanel قبلاً روی غرور ما جای دائمی دارد) ، بلکه در مورد معنای لوکس بودن نیز توضیحاتی ارائه می دهند ، مشابه به عملکرد قوطی های سوپ کمپبل اندی وارهول یا نقاشی های کمیک استریپ روی لیختن اشتاین به جز به جای هنرهای زیبا ، این رسانه عطر بالایی است.

منبع تصویر: شانل

“کالاهایی که ما به طور منظم استفاده می کنیم می توانند به اندازه کالاهایی که برای موارد خاص استفاده می کنیم ارزش داشته باشند. همه چیز در مورد تجربه این محصولات است که شما ، توماس دو پره د سنت مور ، رئیس منابع خلاق جهانی و عطر و زیبایی شانل ، به شما ارائه می دهد. ، از طریق اعلامیه مطبوعاتی گفت: “با خارج كردن اقلام مصرفی محبوب از لباسهایشان و پیرایش آنها در زیبایی شماره 5 ، ما به اولین ژانر خلاقانه شانل برمی گردیم: تبدیل یك شی كاربردی به یك وسیله لوکس مطلوب. این همان چیزی است که Chanel Factory 5 در مورد آن است: ارائه تجربه تجمل در زندگی روزمره. ”

منبع تصویر: شانل

برای جشن گرفتن از راه اندازی ، مارک تجاری Selfridges Corner Shop را به کارخانه شماره 5 Chanel تبدیل کرد و به شما این امکان را می داد که هنگام خرید مجموعه ، دستان رباتیک را که با گرد و غبار پر و بطری های عطر بر روی تسمه های حمل و نقل بلغزانند ، تکان دهند. فضای جذاب و دوستانه اینستاگرام که به نظر می رسد مانند یک کارخانه کالاهای مصرفی (بسیار فانتزی) طراحی شده است تقریباً کاملاً سیاه و سفید است و با رنگ های اصلی و ثانویه ای که روی صفحه های بزرگ ویدئویی آویزان از دیوارها چشمک می زنند و موارد شیشه را پر می کند محصولات – هم بسته بندی شماره 5 عطر شماره 5 و هم تکرار مجموعه با موسیقی پاپ آرت و فرهنگ پاپ.

منبع تصویر: شانل

Chanel Factory 5 از 5 جولای برای عموم آزاد است و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت. اگر قادر به رسیدن به لندن نیستید ، یا هنوز آماده حضور در یک تجربه بزرگ حضوری نیستید (که اتفاقاً کاملاً قابل درک است) ، Chanel همچنین نسخه دیجیتالی را برای کسانی که هنوز می خواهند آن را تجربه کنند ارائه می دهد. برای دیدن (و خرید) مجموعه محدود Chanel Factory 5 به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>