Channing Tatum در آموزش دختر همیشه برای “پیدا کردن شادی”

[ad_1]

برای هر یک از طرفداران شماره یک خود خوانده Channing Tatum ، متاسفم که گزارش می کنم این احساس متقابل نیست. نه ، آن نقطه مخصوص دختر 7 ساله چانینگ ، اِورلی ، معروف به اوی ، الهام بخش اولین کتاب کودکش است Sparkella یک و تنها. در حالی که تبلیغ کتاب در نمایش کلی کلارکسون، Channing در مورد روابط “زیبا” خود با دخترش – که او با همسر سابق جنا دووان مشترک است – و برخی از درسهایی که Everly در مورد والدین به او آموخته است ، شروع به کار کرد.

وی گفت: “من هرگز تصور نمی كردم كه نویسنده هر كاری باشم ، چه رسد به كتاب های كودكان.” “سپس فهمیدم که این تعداد کتاب پدر و دختر وجود ندارد … من و دخترم واقعا رابطه زیبایی داریم و واقعاً سرگرم کننده است. و من کمی نگران شدم ، فقط پدر بودن ، [about] چگونه می خواستم با یک دختر کوچک ارتباط برقرار کنم و مهم این بود که فقط به دنیای او بروم و آنقدر سرگرم کننده و دنیایی بود که ما ایجاد کردیم [in the book] خیلی ثروتمند بود . . او بسیار شبیه Sparkella است. “

“این همان چیزی است که من واقعاً می خواهم به اوی بیاموزم ، فقط نحوه زندگی ، نحوه سرگرمی و یافتن شادی است.”

به گفته چانینگ ، مانند اسپاركلا ، اِورلی “یك كلاهبردار زودرس” است ، اما همیشه اینطور نبود. در طول مصاحبه ، چانینگ روزی را به یاد آورد که دخترش در پیش دبستانی بود و می خواست شنل هندوانه مورد علاقه خود را به مدرسه ببندد اما در آخرین لحظه نظر خود را تغییر داد. او گفت: “او وحشت کرد و شروع به برداشتن آن کرد. مثل او بود ،” من نمی خواهم آن را بپوشم. من نمی خواهم آن را بپوشم. ” پس از اینکه چانینگ پرسید چه مشکلی است ، اورلی گفت که او نمی خواهد با شنل خود مسخره شود. چانینگ گفت: “سپس فهمیدم که این اولین باری است – حداقل ، آن چیزی که من می دیدم -. “این لحظه دلخراش بود اما یک لحظه زیبا بود.”

از آن زمان ، چانینگ به دخترش کمک کرد تا اعتماد به نفس او رشد کند و به دختر کوچکی که تبدیل شده افتخار می کند. امروز ، او از خواندن داستان های دخترش قبل از خواب مانند پدر و مادرش برای او لذت می برد – حتی اگر Everly اصرار داشته باشد که صدا را به حداقل برساند – و موهای او را قبل از خواب ببافد ، منهای هک دم اسبی دم خلاuum ویروسی. چانینگ در مورد Everly گفت: “او شخصیت بسیار کمی است.” “این داستان به نوعی اتفاق افتاد. من واقعاً مجبور نبودم برای این تصور عمیق شوم. این فقط مشاهده دخترم بود و رابطه ما فوق العاده خنده دار است.”

همانطور که همیشه به رشد و یادگیری خود ادامه می دهد ، چانینگ امیدوار است که یکی از اجراهای مهم کودکی خود را برای دخترش رقم بزند. “من واقعاً از [my mom]، و پدر من ، هر کاری که انجام می دهید ، این کار را با سرعت 100 مایل در ساعت انجام دهید و تا آنجا که می توانید از آن لذت ببرید ، و این همان چیزی است که من واقعاً می خواهم به اوی بیاموزم ، فقط نحوه زندگی ، نحوه سرگرمی و شادی پیدا کن “.

به راحتی می توان فهمید که Everly جادو های زیادی به زندگی روزمره Channing اضافه می کند و ما نمی توانیم صبر کنیم تا در آینده شاهد تعداد بیشتری از دو نفره پدر و دختر باشیم. سفارش کپی از Sparkella یک و تنها (14.99 پوند) اینجا را ببینید و Channing چند قطعه از کتاب جدید پیش رو را مطالعه می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ihsflE0yroM

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>