Charli و Dixie D’Amelio مجموعه پالت های چهار گل را با Morphe 2 راه اندازی کردند – مصاحبه

[ad_1]

در صورت از دست دادن آن ، تابستان گذشته چارلی و دیکسی د آملیو با اعلامیه ای اینترنت را شکست: مورف 2، یک زیر برند جدید در آن زمان با مشارکت Morphe با خواهر دونفره مشهور در راس خلاقیت. یک سال بعد ، ستاره های TikTok (به ترتیب 17 و 19 ساله) آخرین نسخه خود را منتشر می کنند ، مجموعه ای از پنج پالت چند منظوره به نام اهداف چهارگانه، در تاریخ 25 مه برای خرید موجود است.

به گفته این مارک ، هر پنج “چند پالت” دایره ای به اندازه جیب ، دارای چهار پودر و کرم است که می تواند روی چشم ها ، گونه ها و لب ها استفاده شود. سایه ها یک راست روی دیگری چیده می شوند – مثل چهار کامپکت آرایشی که در یک بسته راحت قرار گرفته اند – و در پایان مات ، براق ، براق و براق می شوند. همه پنج گزینه سایه (برهنه ، صورتی ، بنفش ، هلو و طلایی) مواد مغذی اصلی برای هر نوع آرایش ، به ویژه برای افرادی که مدام در حال حرکت هستند ، هستند ، زیرا کاملاً با هیچ چیز دیگری جز نوک انگشتان اعمال نمی شوند. همانطور که این دو نشان می دهد جذابیت، این پروژه برای مدتی طولانی در دست کار بوده است.

چارلی با هیجان از زوم توضیح می دهد: “ما سخت روی این افت کار کرده ایم و به نظر می رسد اوج سال گذشته است.” دیکسی درباره جدیدترین محصول مورد نیاز زیبایی در حال حرکت می افزاید: “این بسیار زیبا و سرگرم کننده است.”

برای جشن گرفتن آخرین قطره Morphe 2 ، ما با خواهران در مورد افت ، خواهر بودن و البته اعتماد به نفس صحبت کردیم.

در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: Morphe 2 Quad Goals Palettes in shades Pink Please، Oh-So Nudie، Violet Vibes، Stay Golden، and Fresh Peach.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>