Chloé Zhao در جوایز گلدن گلوب 2021 تاریخ سازی می کند

[ad_1]

بیورلی هیلز ، کالیفرنیا - 11 آوریل: کارگردان کلوئی ژائو در یک اکران ویژه از

منبع تصویر: گتی / آماندا ادواردز

عشایر برنده گلدن گلوب کارگردان Chloé Zhao یکشنبه شب مجموعه ای از اولین های تاریخی را رقم زد. او نه تنها اولین زن و زن رنگی آسیایی است که بهترین برنده کارگردانی را به خانه برد ، بلکه همچنین دومین زنی است که موفق به کسب گلدن گلوب برای کارگردانی شده است. اولین باربارا استرایسند برای کار در بود ینتل در سال 1983 ، به این معنی که 38 سال تکان دهنده طول کشید تا یک زن دیگر موفق به کسب این گروه شود.

“به همین دلیل من عاشق ساختن فیلم و قصه گفتن شدم ، زیرا این فرصت را به ما می دهد تا با هم بخندیم و گریه کنیم و به ما می آموزد که از یکدیگر بیاموزیم و نسبت به یکدیگر دلسوزی بیشتری داشته باشیم.”

و در ابتدا با تأخیر زیاد ، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود سه زن را در گروه بهترین کارگردان معرفی کرد: ژائو ، رجینا کینگ برای یک شب در میامی، و زمرد فنل برای زن جوان امیدوار کننده. “در سخنرانی پذیرش ژائو ، این فیلمساز چینی الاصل از همکاران نامزد خود برای ساخت” فیلم های زیبا و زیبا ، عشایر خانواده و همچنین عشایری که داستان های خود را با تیم فیلم به اشتراک گذاشتند.

وی در ادامه به نقل از یکی از عشایر فیلم ، باب ولز ، درباره دلسوزی پرداخت. وی می خواند: “ترحم از بین بردن همه موانع بین ماست. پیوندی قلب به قلب. درد شما درد من است. این درهم آمیخته و بین ما مشترک است.” “حالا به همین دلیل من عاشق ساختن فیلم و داستان گفتن شدم ، زیرا به ما فرصتی می دهد تا با هم بخندیم و گریه کنیم و به ما می آموزد که از یکدیگر بیاموزیم و نسبت به یکدیگر دلسوزی بیشتری داشته باشیم ، بنابراین از همه کسانی که این امکان را برای من فراهم کرد که کاری را که دوست دارم انجام دهم. ” در حالی که ژائو در مدار فیلم indie به خوبی شناخته شده است ، عشایر، که همچنین عصر یکشنبه بهترین فیلم سینمایی را از آن خود کرد ، بزرگترین پروژه او تاکنون را نشان می دهد. سخنرانی پذیرش کامل وی را پیش رو تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=81yt7jpgyfI

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>